Skocz do zawartości

Brudne filmy


PROC
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

cos kolo 60 kmh , a co tam myslisz o skoku na dt 80 :icon_rolleyes: ?? zajebiste uczucie

dj solo najezdza na hope na 3 biegu na maks obrotach

 

pozdro

 

To robi duży błąd bo jak go majgnie kiedys do przodu za bardzo to nie bedzie mial czasu zeby wrzucic 4ke i sie wyprostować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To robi duży błąd bo jak go majgnie kiedys do przodu za bardzo to nie bedzie mial czasu zeby wrzucic 4ke i sie wyprostować.

 

Ja tam jakimś profesjonalista nie jestem, ale chyba im więcej dasz gazu tym bardziej Cię kryje mowie to ze swojego doświadczenia :P , czyli jak ma MAX obroty to go ciągnie na tył :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moze sie wypowiem. Wiem o co Ci chodzi Myszon, chodzi o to że jak będę na pysk leciał to mi obrotów braknie... Na rampe zazwyczaj najeżdżałem na równych obrotach, dość wysokich zeby miec odpowiednią moc... to tylko yz 125.... :banghead:

 

Dopiero się uczę panować nad motocyklem w powietrzu, czyli gaz i hamulec, jak na razie dobrze mi idzie odchylanie się do przodu, bo przed wciśnięciem hamulca w powietrzu mam jakiś lęk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos kolo 60 kmh , a co tam myslisz o skoku na dt 80 ;) ?? zajebiste uczucie

dj solo najezdza na hope na 3 biegu na maks obrotach

 

pozdro

 

Tak tak :P:P a zawiecha to by mi wyszła góra :P ... chociaz w sumie raz się zyje :banghead: a do 60 chyba się rozpędze ;):D:D

 

:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przed wciśnięciem hamulca w powietrzu mam jakiś lęk

Hehe fajnie sie moto zachowuje ale zrób to na jakiejś trumnie którą na pewno dolecisz albo na rampie bo na płaskim lądowaniu to niebezpiecznie. Tylko sprzęgło wciśnij najpierw, bo jak się zadusi silnik to leci się w takiej fajnej ciszy, tylko lądowanie gorzej wygląda :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh fany slideshow :crossy: no ale film musi być dobry bo reklame robicie niezłą juz :P :D :D kiedy ujżymy dzieło w pełni?:D

 

Film mógłby wyjść już, ale jeszcze czekamy na nagrania od wszystkich znajomych, bo po co komu 3 minutowy filmik... każdy zawsze coś nagrywał, tylko teraz trzeba od wszystkich wyciągnąć :D Jackuzy, nie martw się, Ciebie też to nie ominie, odezwij się na gadu, potem dostaniesz dalsze instrukcje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...