Skocz do zawartości

Junak - zerwany gwint świecy


Lucack
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jeszcze nigdy nie slyszałem o tym zeby ktokolwiek regenerował gwint w głowicy od świecy moim zdniem temat troche bez sensu

 

Lucack, a nawet gdyby byl ktos taki to watpie czy koszty regeneracji nie bede wyzsze od kosztów zakupów nowej głowicy ( uzywanej w dobrym stanie )

 

Jedz na Moto Weteran Bajzel ( Moto weteran bazar) jak bedzi w warszawie to za stówke mozna juz dorwac calkiem niezla glowice i juz uzbrojna w zawory

 

Albo przez alegro, chociaz osobiscie nie lubie kupowac czesci przez internet bo niemozna ich pomacać :icon_twisted: przed zakupem

Edytowane przez Golas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze nigdy nie slyszałem o tym zeby ktokolwiek regenerował gwint w głowicy od świecy moim zdniem temat troche bez sensu

 

(...)

Oj nie zna się kolega na ślusarstwie i niewiele słyszał...

 

Tulejowanie otworu świecy zapłonowej wykona bez kłopotu zakład w Łomiankach przy ul. Kwiatowej.

Tel. 22 751 37 39.

Powodzenia.

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... a Dnieprem jeździ :icon_twisted: . Kuriozum :buttrock:

 

ej chłopaki, z tych waszych odpowiedzi to humor płynie niesamowity

dzięki za info, bo moja głowica ma wszystko nowe tylko gwint się zjechał a wkręca się takie tulejki przecież za grosze lecz nie wiedziałem gdzie. W łomiankach facet robi tez krzywki rozrządu do np. janków.

 

 

Oj nie zna się kolega na ślusarstwie i niewiele słyszał...

 

Tulejowanie otworu świecy zapłonowej wykona bez kłopotu zakład w Łomiankach przy ul. Kwiatowej.

Tel. 22 751 37 39.

Powodzenia.

 

i właśnie zadzwoniłem do Łomianek koszt 50 zł, waszym zdaniem to mało czy dużo? bo mi się wydaje że średnio. Jaby się poyatrgować to pewnie za 40 też by zrobili.

 

Kolego Golas, jakbyś potrzebował to mam taką głowicę za stówkę do oddania, albo mogę poskładać ze swoich części taką za 8 dych. Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
jeszcze nigdy nie slyszałem o tym zeby ktokolwiek regenerował gwint w głowicy od świecy moim zdniem temat troche bez sensu

 

 

A miom zdaniem nie masz zupełnie racji. Ja mam zestaw do naprawy gwintów świec (takich jak w samochodzie, czyli 14 mm) firmy Wurth. Polega to na wstawieniu cienkościennej tulejki z brązu czy podobnego stopu. Działa to perfekcyjnie, co ciekawe, robię to BEZ DEMONTAŻU GŁOWICY za 70 - 100 zł w zależności od dostępu - w przypadku samochodu oszczędności są kolosalne, biorąc pod uwagę koszt samego wyjęcia głowicy, planowania, uszczelek i na koniec samej naprawy gwitu. Na głowicy zdemontowanej taniej, bo 50 zł, więc za tyle samo co w tokarza.

 

Pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej chłopaki, z tych waszych odpowiedzi to humor płynie niesamowity

dzięki za info, bo moja głowica ma wszystko nowe tylko gwint się zjechał a wkręca się takie tulejki przecież za grosze lecz nie wiedziałem gdzie. W łomiankach facet robi tez krzywki rozrządu do np. janków.

i właśnie zadzwoniłem do Łomianek koszt 50 zł, waszym zdaniem to mało czy dużo? bo mi się wydaje że średnio. Jaby się poyatrgować to pewnie za 40 też by zrobili.

 

Kolego Golas, jakbyś potrzebował to mam taką głowicę za stówkę do oddania, albo mogę poskładać ze swoich części taką za 8 dych. Polecam.

 

Ja naprawiałem gwint w głowicy za 10 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...