Skocz do zawartości

80ccm. co na to policja??!!


hefaistos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A tak po za tematem kto jak ma motorower to jeżdziu te 45km/h ?? Tak jeżdzą ci kturym sprzęty na więcej niepozwalają........... przeciez jak mozna jechac szybciej i jechac ekonomicznie to sie jedzie tyle. Czy ktoś z was patrzy na to czy nieprzekroczy 45km/h ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja hondą nigdy nie patrze czy przekraczam te 45km/h czy nie poprostu jade sobie ekonomicznie tak zeby nie meczyc silnika tym 45km/h. Nawet simsonem nie patrzylem czy przekraczam 45km/h przeciez to meczace jechac tyle nawet na simsonie wedlug mnie motorowery powinny smigac do 80km/h bo juz nawet 50-ki skuterki prawie tyle osiagaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie obowiązuje cię. Poprostu na prędkości <50 km/h i pojemności <50ccm jest potrzebne prawo jazdy kategori A1 lub A.

 

No ale jak ma ten skuter zarejestrowany na motorower, to prawnie moze jechac tylko te 45km/h no nie... No to pomimo ze ma uprawnienia, to przeciez policjant moze wydac nakaz przerejstrowania skuterka na motocykl, no bo jedzie wiecej niz 45km/h - ja to tak rozumiem... chociaz wszystko to dziwne i pogmatwane...

 

 

Tylko po co to gadanie, że max 45km/h? Przecież i tak te nowe pięćdziesiątki latają szybciej i to o wiele szybciej.

 

Nie zgadzam sie z tym do konca. Spojrz na Simsona naprzyklad - fakt jest to motorower, a one nie maja zadnych blokad, i lataja szybciej niz te przepisowe 45km/h. Z kolei te nowe potrafia smigac duzo szybciej ale jednak maja tez blokady

 

 

A tak po za tematem kto jak ma motorower to jeżdziu te 45km/h ?? Tak jeżdzą ci kturym sprzęty na więcej niepozwalają........... przeciez jak mozna jechac szybciej i jechac ekonomicznie to sie jedzie tyle. Czy ktoś z was patrzy na to czy nieprzekroczy 45km/h ???

 

No to prawda, bo ta predkosc jest ani w dupe ani w oko... Ja jezdze tak na ile mi warunki pozwalaja, no ale jak widze policje to tak kolo 55km/h spokojnie... :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

apropo jednego posta o tym jak was tir (czy cokolwiek) wyprzedza a z naprzeciwka jadą auta...

 

to sie jeździ lewą stroną pasa !! wtedy nikt was już nie wyprzedzi. nie chodzi mi tutaj o te 45 km/h ale jadąc sobie spokojnie 60-70 poza miastem jeździjcie lawą stroną pasa. a jak jedzie duże auto zna przeciwka to zjeżdżajcie na prawą stronę pasa coby was nie zwiało z siodła :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co nrozrabiałes?? :cool: :lalag:

 

 

Jazda bez kasku przekraczanie predkości i pare innych grzechów

to nie lepiej spróbowac zarejestrować nza 50ccm?? :icon_mrgreen:

jak masz w polsce na 80 to przerobić na 50 berdzo ciężko mi sie ni udało :icon_mrgreen:

RG 80>>GPZ 500>>CBR 600 F3>>CBR 900RR


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja mam rejstracje na 80 cmm i h*j wbijam.Wole wozic 300 zl w kielni niz isc i robic prawko ;] bo najwyzszy mandat za brak a1 to 300zl;]

 

Czy jak cie zlapie policja, dostaniesz tam ten mandat, to nie musisz czasem odbierac motoru z parkinu policyjego??

Mnie raz zlapal policja do kontroli, nawet calkiem nie dawno i loozik, zapytali czy motocykl, czy motorower, sprawdzili dokumenty i dowidzenia szerokiej drogi :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Co do tematu sam mam Rg80 zreszta u mnie w miasteczku jest takich sprzętó aż trzy wszyscy jesteśmy kumplami i chodzimy do jednej klasy w LO ale do tematu wracajac. Ja i jeden kumpel mamy zarejestrowane na motorowery tylko ze tak ze ja mimo wszystko w dowodzie mam wpisane Suzuki Rg50 a nie Rg80 a mój kumpel ma wpisane jedynie Suzuki jeszcze nas nie skontrolowali ale moze nie wiedzą który to który bo wszystkie trzy suZI SA CZARNAWE I WIDOCZNIE TRUDNO IM SIE POŁAPAĆ :biggrin::) Nie no zartuje nasze miasto liczy około 20tyś mieszkańców i jest dosć małe wiec policja zna wszystkich motorowerzystów i jest spoko my jeździmy grzecznie a oni sie nie czepiają. Wracająć mój trzeci kumpel kupił moto w zeszłym roku i starał się sam je zarejestrowac na 50ccm ale mu sie nie udało mimo to jeździ do dziś ma zarejestrowany jako motocykl na poczatku jak go złapali to sie go pytali sami jak to jest i czy moze jesździć bo to jest 80ccm a nie 50ccm ale on im powiedział ze ma papiery o tym ze go zdławił tylko ze zostały w domu i to wystarczyło puscili go i obeszło sie na rozmowie ale nie zawsze i nie kazdy z was bedzie miał takie szczę ście wiec radze uważać na policje. A rozmawiajac z nimi zawsze być grzecznym nie popisywać sie a jak sie pyta o pojemność to mówisz ze 50 a jak on ze sie zna i ze to nie jest 50 to i tak z zaparte mozesz zawsze powiedzieć ze to kiedyś było wieksze ale zostało zdławione i przez WK dopuszczone do ruch :biggrin:............ A Wracająć zapraszam wszystkich do Koluszek na wspulne wycieczki pamietajcie ze to nasza dziewczyna wygrała tegoroczny fianał TOP Trendy w Polsacie Lidia Kopania górą :!!!! Powodzenia wszystkim na drodzę :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Najlepszy łat to ja miałem z kumplami Krecimy filmik jak sie wyglupiamy palenie gumy jazda na jednym kole stopki ;P. zagaz patrze z zakretu suki jadą, droga cala spalona wszedzie slady palonej gumy :biggrin: policjan sie zatrzymuje i pyta kto to zrobil kumpel odpowiada "Ja rowerem :P " policjant lekko wku**wiony potem mowi poprosze dokumenty do kontroli jeden kolega nei mial prawka ale dobra jego ojciec prokurator to tam bajka . Zaraz kumpel sie pyta policjanta ile pujdzie ten polonez (wszyscy w smiech ;P ) policjan odpowiada nie wiem ale kiedys jechalem nim 115 km bo to na gazniak dlatego tak slabo jedzie Łach ;PPPPP gadalismy chyba z 30 min spisal wszystkich i pojechal ciul ze droga cala skopcona :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...