Skocz do zawartości

80ccm. co na to policja??!!


hefaistos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam załuzmy ze kupił bym sobie suzuki rg 80 na motorower to przegląd musiał bym robic co rok tak?? i jak byłby juz zarejestrowany na motorower i przegląd by tak przeszedł ze jest to motorower to jka skończył by mi sie przegląd to odnowa musze sie martwić o to czy przejdzie na motorower czy nie?? Widze ze jeżdzenie osiemdziesiątką wcale nie jest takie kolorowe bo jak mam sie bac wyjechać gdzieś dalej to dziekuje....

 

Jaki ma to sens jak osiemdziesiatki są produkowane seryjnie np tzr 80. Przecież wiadomo zę ten kto to kupi to bedzie chciał zeby to było rejestrowane na motorower a jak ktos ma prawko na motor to przecież niekupi osbie takiej masyzny tylko cos większego przynajmniej tak mi sie wydaje. Więc po co sa te ceregiele niech prawo pozwala 80/50 !!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam załuzmy ze kupił bym sobie suzuki rg 80 na motorower to przegląd musiał bym robic co rok tak?? i jak byłby juz zarejestrowany na motorower i przegląd by tak przeszedł ze jest to motorower to jka skończył by mi sie przegląd to odnowa musze sie martwić o to czy przejdzie na motorower czy nie?? Widze ze jeżdzenie osiemdziesiątką wcale nie jest takie kolorowe bo jak mam sie bac wyjechać gdzieś dalej to dziekuje....

 

Jaki ma to sens jak osiemdziesiatki są produkowane seryjnie np tzr 80. Przecież wiadomo zę ten kto to kupi to bedzie chciał zeby to było rejestrowane na motorower a jak ktos ma prawko na motor to przecież niekupi osbie takiej masyzny tylko cos większego przynajmniej tak mi sie wydaje. Więc po co sa te ceregiele niech prawo pozwala 80/50 !!!!!!!!!!!!!!!

 

 

Cześć. Przegląd na motorower robisz tylko raz. Przy większej pojemności, tzn. w wypadku rejestracji na motocykl przegląd jest co roku. Natomiast na motorowery przegląd jest wydawany bezterminowo. Łatwisz przegląd na 49 ccm, potem rejestrujesz na motorower i się już niczym nie martwisz. :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam załuzmy ze kupił bym sobie suzuki rg 80 na motorower to przegląd musiał bym robic co rok tak?? i jak byłby juz zarejestrowany na motorower i przegląd by tak przeszedł ze jest to motorower to jka skończył by mi sie przegląd to odnowa musze sie martwić o to czy przejdzie na motorower czy nie?? Widze ze jeżdzenie osiemdziesiątką wcale nie jest takie kolorowe bo jak mam sie bac wyjechać gdzieś dalej to dziekuje....

 

Jaki ma to sens jak osiemdziesiatki są produkowane seryjnie np tzr 80. Przecież wiadomo zę ten kto to kupi to bedzie chciał zeby to było rejestrowane na motorower a jak ktos ma prawko na motor to przecież niekupi osbie takiej masyzny tylko cos większego przynajmniej tak mi sie wydaje. Więc po co sa te ceregiele niech prawo pozwala 80/50 !!!!!!!!!!!!!!!

 

Zgadzam sie 100% ale juz ten swiat jest taki poje*any i nic nie stety nie poradzimy

RG 80>>GPZ 500>>CBR 600 F3>>CBR 900RR


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie juz za 3 miechy :cool: skończą te problemy 80/50 wreszcie na prawko teraz jeźdze skuterem 50 bo swoją "suka" troche na rozrabiałem u policji i do zrobienia prawka nie jeżdze

 

 

co nrozrabiałes?? :lalag: :icon_mrgreen:

 

 

 

Popieram, taki cieć nie musi wiedzieć nawet co znaczą te "malowidła" przy drodze. A nawet jeśli jakimś fartem będzie miał blokade do 45km/h, to i tak wystarczy żeby sobie (mała szkoda) lub komuś krzywde zrobić

 

ok. ale jak ktoś ma juz doświadczenie i np wykaże to że np od 14 roku życia jeździ motorowerami to też musi robić te testy?? ( wtedy głupota). |Takie testy powinny być dla ludzi którzy nigdy w życiu ( prawnie) nie jeździli żadnymi jednośladami. :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma juz seryjnych 80 produkowanych. Kiedys to robili, teraz juz nie. Ogolnie jest tak ze Kupujesz moto 50,rejstrujesz a pozniej wstawiasz 80. A tak po za tym jezdzac 45 km na godzine to jest niebezpieczna jazda. Dlatego ze np na glownej drodze kazdy samochod Cie wyprzedza, tir, autobusy, a wiadomo jakie to jest niebezpieczenstwo sam podmoch wiatru jest niebezpieczny. Ja simsonem jezdzilem troche to ja tir mnie wyprzedzal a z naprzeciwka samochod jechal to jak bym nie wyhamowal to by mnie do rowu zrzucil. Jedziesz 45 miastem i co robisz korek, bo w miescie nie mozna wyprzedzac. Wiec te 45 to jest troche nieciekawe. Dlatego moim zdaniem lepiej miec 80 i jezdzic do setki i sie jezdzi bezpieczniej. Takie moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no, jakis portal skuterowy a i nawet w telewizji chyba było że jazda 45km/h jest jazda niebezpieczną. powinni cos z tym zrobić żeby było bezpieczniej bo inaczej dbając o własne życie , jedziemy 60km/h, a jednocześnie łamiemy prawo!!!

Edytowane przez hefaistos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...