Skocz do zawartości

80ccm. co na to policja??!!


hefaistos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

 

co policja robi, mówi, jesli zatrzyma80ccm. Tzn chodzi o to że w dowodzie macie 50ccm ale wiecie czym jeździcie no i wypada na to że to 80ccm. Namysli mam motorki oryginalnie 80ccm np rd80 rg80 tzr80 czy dt80. Jak reaguje policja?? Zaczyna coś podjerzeważ że to może być cos większego niz motorower?? Po czym moga to zwtwierdzić?? PO wyglądzie?? po wielkości cylindra?? ( oczywiście o przekroczeniu predkości nie wspomne bo i 50ccm potrafi 110 pogrzać także to jest oczywiste). Więc jak mieliście jakieś przygody z psami że probowali udowodnić że to cos więcej niż 50ccmto napiszcie. :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

-Spuszczą powietrze

-Może Cie spiszą?

-Może zabiorą motorower na ponowny przegląd

-Może nic nie zrobią.

 

 

- Wszystko zależy od policji która w Twoim rejonie sprawuje służbe.

 

pozdr.

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak mówią przepisy a policja niezawsze- naszczęście.

 

 

MAgik:

 

u mnie w rejonie pojawiło się ostatnio sporo nowej policji. tzn 2 nowe samochody i paru policjantów w tym policjantka. A mysla że taka to nie przepuści!!! . zatrzymała was kiedyś policjantka??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

U mnie jest taka policjatka w drogówce. A mówią na nią "Ruda" :crossy:

Wszyscy na nia najezdzaja ze nie popuści niczego. Ale jak ktoś będzie kulturalny ładnie się uśmiechnie to będzie ok.

Ważna jest kultura osobista. Zupełnie inaczej wtedy policjant traktuje kierowce.

 

pozdr.

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Policjant czy nie (wszystko jedno czy kobieta czy facet) ale chyba każdy chciałby żeby odnoszono się do niego kulturalnie. Takie zachowanie powinno działać w dwie strony.

Odnośnie tematu to tak jak już ktoś napisał - w wypadku wątpliwości pojazd zostaje prawdopodobnie skierowany na przegląd :crossy: (pewnie jeszcze na koszt właściciela ;P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra dobra warto wiedzieć jak postepowaś z psami no ale udzielajcie sie jeszcze czy mieliśce te stuacji nieprzyjemne z 80ccm??

 

Właśnie takie nazywanie policji mnie dobija.

I jak oni mają do Ciebie podchodzić z szacunkiem?

 

 

Odnośnie tematu to tak jak już ktoś napisał - w wypadku wątpliwości pojazd zostaje prawdopodobnie skierowany na przegląd :biggrin: (pewnie jeszcze na koszt właściciela ;P)

 

Ja to napisałem Martuuniu :crossy:

 

 

pozdr.

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie takie nazywanie policji mnie dobija.

I jak oni mają do Ciebie podchodzić z szacunkiem?

 

 

nie odnosze sie tak do nich oczywiście gdy nie zatrzymają w obojętnie jakiej sytuacji :crossy: takie określenie sie już poprostu przyjęło

 

 

wszystkie watpliwości wysyłają na badania techniczne??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Policjant czy nie (wszystko jedno czy kobieta czy facet) ale chyba każdy chciałby żeby odnoszono się do niego kulturalnie. Takie zachowanie powinno działać w dwie strony.

Odnośnie tematu to tak jak już ktoś napisał - w wypadku wątpliwości pojazd zostaje prawdopodobnie skierowany na przegląd :wink: (pewnie jeszcze na koszt właściciela ;P)

A na czyj niby koszt - "żądu" :crossy: :crossy: :biggrin:

A wracając do tematu to wszystko jest możliwe ale nie wiem czy po cylindże poznająb bo ja mam hondę 80ccm powieetrzaka to wielkość cylindra jest jak w MZ-cie 150 a na oko to onie nie będą sprawdzać w razie jakichś wątpliwości wyślą cię na przedlad jeśli wszystko jest ok to rozejdzie się po kościach :cool: a jak nie to masz przekichane :evil:kiedy

 

nie odnosze sie tak do nich oczywiście gdy nie zatrzymają w obojętnie jakiej sytuacji smile.gif takie określenie sie już poprostu przyjęło

 

Jakie się przyjeło czy ty chciałbyś żeby ktoś tak do ciebie mówił. Kulturka powinna być wszędzie i zawsze a nie tylko od "święta" czy to tak trudno :biggrin:

Edytowane przez zaxxx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przegląd oczywiście , że na koszt właściciela.

 

Ostatnio zatrzymała mnie straż miejska. Mijałem ich jak stali, jechałem nad jezioro, dojeżdżam już do miejsca, a tu mnie oni wyprzedzają i każą zjechać. no to siu na pobocze. rozmowa była taka:

 

-dzień dobry panie kierowco. -z uśmiechem na twarzy - Dlaczego pan tak szybko jeździ??

-ja?? szybko?? - również z uśmiechem - tym się szybko nie da jeździć :crossy:

-to jest motorower tak??

-tak

-bardzo ładny motor

-ile pali??

-no tak z 4l

-a ile pojedzie

-no tak żeby panu nie skłamać to jak zawieje to 70 - :biggrin:

-a co tu z przodu się stało??

-a taki mały incydent, wjechałem w skode... (drobny wypadek miałem i narazie mam tylko podkładem zrobione)

-to niech pan to pomaluje bo troche szpeci.

-tak tak, zrobie, naturalnie

-no to szerokiej drogi panie kierowco

 

 

miałem taki ubaw po pachy... zatrzymali mnie bo im się vespinka spodobała... :biggrin:

 

apropos kobiet. raz straż miejska zatrzymała mojego kumpla (peugeot speedfight II) i babka sie do świateł przyczepiła. do dzisiaj z niej leje. ona mówi tak:

-dlaczego tylko jedno światło świeci??

-pani... to jest krótkie tak... a tu długie...

-aha (zakłopotana)

a na koniec mówi

- i niech pan coś zrobi z tymi światłami !!

 

<hahaha> pompka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...