Skocz do zawartości

co radzicie


Bartos_SzPaQ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a czy widzisz na tej stronie chociaz jeden temat w ktorym porownywane jest rg z rs? wszyscy tylko pisza szukaj

 

a od czego sa admini?jak bedzie zaduzo takich samych tematow to jakis wywala a poki co nic niejest wywalone..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy widzisz na tej stronie chociaz jeden temat w ktorym porownywane jest rg z rs? wszyscy tylko pisza szukaj

Na przykład tutaj: http://forum.motocyklistow.pl/index.php?showtopic=38816. Co prawda niewiele, ale przecież o RG było kilkadziesiat topików, o RS jeszcze więcej. Niedługo będzie się z tego dało zrobić topiki w stylu "wszystko o..." - tak, jak to jest np. o DT. Na pewno ułatwiłoby to poszukiwania.

 

a od czego sa admini?jak bedzie zaduzo takich samych tematow to jakis wywala a poki co nic niejest wywalone..

Nie za bardzo wierzysz w moc moderatorów? Trudno jest objąć umysłem ogrom tego forum :-).

Edytowane przez Arcer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak każdy po nim jeździ a nikt nie prubuje nawet pomóc( opróczteg żeby użył szuakj)

 

To tak. Rs to oczywiście nowsze moto i wyglądem podchodzącym pod ścigacza przewyższa rg. Ma silnik minarelli AM6 no i widadomo że to bardzo dobre , jak nie najlepsze w swojej klasie, silniki. Rg jak to było w którymśc temacie pisane wytrzymuje przebieg rzędu powyrzej 40tys. co na moto 80ccm jest bardzo dobrym wynikiem.( to wielki plus i wyższośc nad włochami typu AF-1 ale nie o tego się tu rozchodzi). Osiągi podobne tylko ze wiadomo że rg 80ccm a rs 50ccm no ale roko produkcji i silnik robią swoje w rs. Pomijam to że rs to straszna pierdziawaw stosunku do innych dwusówów. Jeśli zalezy Ci na tym żeby zabłysnąć w gronie rówieśników to weż RS a jesli chcesz prawdziwej jazdy bez częstych remontów to RG. Ale wybór nalezy do Ciebie.

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Witam.

 

Wy to macie dylematy ja pierdolec.

Gdybym miał $0$ na moto nie miał bym problemów.

Wziął bym RG albo NSR50.

Gdyby było coś nie tak to od razu bym sprzedał i kupił co innego.

 

 

 

po pierwsze radze nie zakladac nowego tematu wtedy kiedy przypomina Ci sie ze chcesz nowe moto.

 

Ja bym wolal RG mimo ze RS jest wiedług wielu lepsza ale ... taka pierdziawka bardziej niz moj skut :/

 

 

Ty jesteś jeszcze lepszy spamer roku, tak samo jak i on i ja. A tu dajesz porady nie od parady.

Luuuudzie :)

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...