Skocz do zawartości

Dobry wybór?


Rekomendowane odpowiedzi

Chcialem prosic was o rade w sprawie motocykla który mam upatrzony. Chodzi mi o tą aukcje http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&...61#contact_form dzwoniłem do wlasciciela i mówi że do wymiany jest tłok, ponieważ sie zużył (właściciel powiedzial że silnik dzwoni jest słaby i ma słabe sprężanie) twierdzi ze z "resztą" jest wszystko w porządku.

Teraz mam takie pytanie : Czy opłaca mi się w to pakować? ile ewentualnie wyniósł by mnie remont i czy ograniczyłby sie tylko w wymianie tłoka?

Z góry dzieki za porady Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wedlug mnie nie

 

co przez to rozumiesz? przy takim stanie silnika co jeszcze (ewentualnie) do wymiany ?

Pozdro

 

Koles mówił że do 3200 mógłby spuścic z ceny

Niestety Kdx'a w zakresie pieniedzy jakie mam nie znajde:/

Edytowane przez mortal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba sobie odpuszcze tego kmxa ale mam pytanie jeszcze czy jezeli koles na miejscu zdjąłby cylinder i wszystko bym mógł oglądnąć to jak rozpoznac czy korba jest do wymiany?

Edytowane przez mortal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z regóły własnie w takich przypakach jak juz skrajnie jest moto wykonczone to zułyty tłok mogł przekrzywiajac sie przy kazdy róchu w góre niszczyc prrzednia scianke cylindra mo pewnie trzebaby robic tuleje. kumpel sprzedał takiego z podobnego rocznika własnie do remontu ale na chodzie za 2000zł.

Kumpel ma do sprzedania KTM 125 GS z 93r za co prawda wieksza kase ale akurat tyle bys w remont wsadził tego KMX. Czyli kolo 4200zł ale jest poprostu w super stanie i po remoncie z pełna dokumentacja.

http://www.bikepics.com/pictures/570690/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z regóły własnie w takich przypakach jak juz skrajnie jest moto wykonczone to zułyty tłok mogł przekrzywiajac sie przy kazdy róchu w góre niszczyc prrzednia scianke cylindra mo pewnie trzebaby robic tuleje. kumpel sprzedał takiego z podobnego rocznika własnie do remontu ale na chodzie za 2000zł.

Kumpel ma do sprzedania KTM 125 GS z 93r za co prawda wieksza kase ale akurat tyle bys w remont wsadził tego KMX. Czyli kolo 4200zł ale jest poprostu w super stanie i po remoncie z pełna dokumentacja.

http://www.bikepics.com/pictures/570690/

 

nie no jednak kraków to dla mnie za daleko, ja jestem z mazur :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...