Skocz do zawartości

Głowica s60 do simsona z 9.5km wersją cz to prawda?


Strzałka91
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pisalem do tej firmy,czy jest niemiecka-nie odpisali.Na googlach tej firmy nie ma.Spytalem sie ich, dlaczego podrobili wykres z ksiazki jezdze motorowerem simson-odpisali ''pozdrawiamy''.Ja w ten cylinder nie wierze i wierzyl nie bede.Powodzenia dla tych, ktorzy 'wierza'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisał Aivars, sam mam Polski cylinder 60 ccm, jeździć to jeździ ale nie widze specjalnego kopa.

Jak bym miał pieniądze to bym na eBayu.de szukał.

Np Cylinder 70 ccm z 6 kanałami, wzmacniany wał korbowy na 70 ccm i nowe łożyska, tylko czy warto? :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja założyłem węgierski cylinder 60 i simson leciał 85km/h po prostej. (SR50). Nie ma co wierzyc w takie bajki jak 9,5 konia. Tyle simson nie bedzie mial. A o co wogole chodzi z tym 8500 obrotow?! Przeciez to wogole nie zalezy od cylindra!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są brednie. Wolę niemiecki cylider oddać do szliwfu i założyć nowy tłoczek i śmigać do upadłego. Polskie cylindry są nic nie warte. Są robione z bardzo słabego stopu. Łatwo się grzeją i motorek traci poźniej moc.

Odradzam kupowanie czegoś takiego. Chyba musi być jakaś różnica między niemieckim kompletem 550zł, a polskim 150zł.

 

 

Pozdrawiam Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieistnieje niemiecki tlok o srednicy jaka przypada na 60cmm;]ewentualnie 50cmm 3 szlif ;]pzdr

 

Nominalna 50 ma srednice 38mm a 60(w rzeczywistosci chyba 58) ma srednice 41.Szlif cylindra robi sie co 0,25mm na srednicy.Z Twojej teorii mozna wywnioskowac, ze 3x0,25 daje 3mm a nie tak jak powinno byc 0,75.

 

Co do tego niby niestniejacego niemieckiego tloka do 60 to proponuje wpisac w googlach MZA.Jest to niemiecka firma produkujaca czesci do simsonkow i MZ(Wiesiek:) ).Sam cylinder niemiecki 60cm kosztuje chyba 20euro.A tlok(do 60cm),po przeliczeniu na PLN,kolo 50zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...