Skocz do zawartości

Zlot w Krotoszynie


RudyXJ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, juz po zlocie.. niestety. Mogło by byc jeszcze ze dwa dni:D Ogólnie to impreza dobrze zorganizowana, jak zwykle dobrze klimaty i zajebiscie duzo ludzi;) Ale musze stwierdzic że w zeszlym roku chyba wiecej sie działo i było bardziej hardcorowo niż teraz, np w zeszlym roku strzelali z wydechów i w ogóle jezdzili po zlotowisku do jakiejs 4rano, a teraz już o 2 była cisza.. Ale i tak było zajebiscie:D Szkoda tylko tych dwóch kolegów co to mieli zderzenie czołowe.. Ciekawe co z nimi? Orientuje sie ktos? No i ten koles co rozbił tego sciga srebrnego o brame stadionu też miał niezaciekawie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, juz po zlocie.. niestety. Mogło by byc jeszcze ze dwa dni:D Ogólnie to impreza dobrze zorganizowana, jak zwykle dobrze klimaty i zajebiscie duzo ludzi;) Ale musze stwierdzic że w zeszlym roku chyba wiecej sie działo i było bardziej hardcorowo niż teraz, np w zeszlym roku strzelali z wydechów i w ogóle jezdzili po zlotowisku do jakiejs 4rano, a teraz już o 2 była cisza.. Ale i tak było zajebiscie:D Szkoda tylko tych dwóch kolegów co to mieli zderzenie czołowe.. Ciekawe co z nimi? Orientuje sie ktos? No i ten koles co rozbił tego sciga srebrnego o brame stadionu też miał niezaciekawie..

 

no wlasni ja bylem 10 metrow od uderzenia:/ groznie to wygladalo:/ ja nie wiem nic co sie z nimi stalo tylko im wspolczuje napewno bolalo:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, juz po zlocie.. niestety. Mogło by byc jeszcze ze dwa dni:D Ogólnie to impreza dobrze zorganizowana, jak zwykle dobrze klimaty i zajebiscie duzo ludzi;)

 

Witam, klimatycznie za zlot daję 5 (głównie dlatego, że znajomi dopisali), ale za "organizację" daję 3, no może 3+, no bo jak wytłumaczyć, że impreza muzycznie skończyła się definitywnie około pierwszej w nocy - echo, cisza, po prostu posucha straszna, zrozumiałabym że kapela skończyła, ok, ale nawet nic nie puścili, pół godziny pozamiatane kompletnie.... (pomijam fakt - bo baba jestem :) - że w programie był striptiz, jak na każdy "porządny" zlot przystało - a oczywiście nic takiego na scenie nie miało miejsca).

A co to sformuowania że było "zajebiście dużo ludzi" uważam (oczywiście każdy mierzy wszystko swoją miarą), że to gruuuuba przesada.

W przyszłym roku wybiorę jednak jakieś inne zlocisko.

Pozdr :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, klimatycznie za zlot daję 5 (głównie dlatego, że znajomi dopisali), ale za "organizację" daję 3, no może 3+, no bo jak wytłumaczyć, że impreza muzycznie skończyła się definitywnie około pierwszej w nocy - echo, cisza, po prostu posucha straszna, zrozumiałabym że kapela skończyła, ok, ale nawet nic nie puścili, pół godziny pozamiatane kompletnie.... (pomijam fakt - bo baba jestem :) - że w programie był striptiz, jak na każdy "porządny" zlot przystało - a oczywiście nic takiego na scenie nie miało miejsca).

A co to sformuowania że było "zajebiście dużo ludzi" uważam (oczywiście każdy mierzy wszystko swoją miarą), że to gruuuuba przesada.

W przyszłym roku wybiorę jednak jakieś inne zlocisko.

Pozdr :)

No widze ze jestes kobieta ktora zaden zlot nie zaspokoi ani ten dzisiaj ani nastepny czy za rok.Sprubuj sama cos zorganizowac,wtedy inaczej spojrzysz na zloty,bo nie ilosc zlotowiczow sie liczy a klimat.Najwygodniej krytykowac nie dajac nic od siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie szkoda tych 2 kolegów.W/g mnie było całkiem nieżle,a i wiara bawiła się całkiem ,całkiem. :)

 

Faktycznie szkoda tych 2 kolegów(trzeba mieć zaj...tego pecha żeby stuknąć się czołowo)W/g mnie zlot był ciekawy ja bawiłem się całkiem,całkiem. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego w tym roku nikt nie ujeżdzał nad ranem?

a bo mi się już nie chciało :wink: chyba się starzeje :bigrazz:

faktycznie też trochę mnie zdziwiło że muza kończyła się tak wczesnie, chociaż puścili by coś ze sprzętu grającego

niemniej wyjazd jak co roku zaliczam do udanych

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...