Skocz do zawartości

czarny dym przy sybkiej przygazówce


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

mam honde cbr 600 f2 i mam takie pytanie jak wkrece ja gwaltownie na 10 000 obrtow to pojawia sie przez chwile czarny dum z tlumika i tlumik na koncu jest obkopcony jka moze ktos mi pomoc co trzeba zrobic zeby go nie bylo ten dym tylko wtej sytuacij sie pokazuje

pozdraiwm i dziekuje za odpowiedzi i wskazowki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszczelniacze zaworowe do wymiany, ewentualnie można sprawdzić czy pierścienie olejowe sie nie pozapiekały w rowkach.

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za duże dysze paliwowe lub zbyt wysoki poziom paliwa w gaźnikach a swoją drogą to po jasną cholerę wkręcasz gwałtownie silnik bez obciążenia na maxa , może chcesz pokrzywić zawory ?

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za duże dysze paliwowe lub zbyt wysoki poziom paliwa w gaźnikach a swoją drogą to po jasną cholerę wkręcasz gwałtownie silnik bez obciążenia na maxa , może chcesz pokrzywić zawory ?

 

 

to jak myslisz ze to nie bede te uszczelniacze zaworowe ani nic z pierscieniami a musialem sprawdzic czy jaki dym leci a co z dyszami do wymiany czy do regulacji a poziom to plywakami wyregulowac

jzu jej nie bede tak katowal dziekuje za szybka odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dysze glowne po prostu z czasem sie zuzywaja i powiekszaja im sie otwory, tak ze mozna wymienic na takie same ale nowe.

Poziom w gaznikach mozesz sprawdzic czy jest zgodny z serwisowka, jezeli nie to nalezy go wyregulowac. Mozliwe ze w miedzyczasie ktorys z wlascicieli zalozyl nieoryginalny wydech i probowal wzbogacic mieszanke.

Majac gazniki na wierzchu sprawdzil bym rowniez ustawienie iglicy w rozpylaczu.

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dysze glowne po prostu z czasem sie zuzywaja i powiekszaja im sie otwory, tak ze mozna wymienic na takie same ale nowe.

Poziom w gaznikach mozesz sprawdzic czy jest zgodny z serwisowka, jezeli nie to nalezy go wyregulowac. Mozliwe ze w miedzyczasie ktorys z wlascicieli zalozyl nieoryginalny wydech i probowal wzbogacic mieszanke.

Majac gazniki na wierzchu sprawdzil bym rowniez ustawienie iglicy w rozpylaczu.

 

Adam M.

 

dziekuje za informacie chyba udam sie do serwisu i niech mi to zrobia a tak to mam na wierzchu gazniki i nie ma problemu do nich sie dostac tylko poziom bede musial spr jak bedzie wszystko dzialalo

t5o ja zrobie uszczelki slinika to zajme sie silnikami

a moga jeszcze byc stare swiece i nie spalaja dokladnie i jeszcze wymienie swiece a tak bo chyba te sa zuzyte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...