Skocz do zawartości

JAK ODPALAĆ Z ODPRĘŻNIKIEM 4T AAAAAAA!!!!!


Rekomendowane odpowiedzi

A ja to robię inaczej,prawie w ogóle nie używam odprężnika. Daje kopke w dół aż poczuje opór sprężania, potem przeciskam tłok jeszcze kawałeczek do góry i pieeerdutttt :clap: ;) ...pali... Mam już go trochę a jeszcze nie nauczyłem się odpalania z odprężnikiem, może teraz popróbuje... :flesje:

 

 

Ciekawe czy ci bedzie do smiechu jak raz ci nie wyjdzie to zapalanie :D podejzewam ze bez gipsu sie nie obejdzie :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie (dt 80 a wiec 2t) jest z zapalaniem smiesznie... bo prawie nigdy nie uzywam ssania... czasem jak moto stoi w zimie kilka dni nie odpalane to siadam na nie, kopie ze 3 razy bez zaplonu, potem zaplon 1 kop i pyrka.... a czasem latem skwar 30 stopni podchodze domoto ktorym przed chwila jezdzilem i powinno byc rozgrzane... i nic... trzeba kopac z 10-20 razy naprzemian z ssaniem i bez... najczesciej jednak pali na dotyk bez ssania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się, że Pawela i Sid mają źle ustawione gaźniki i dlatego ciężko jest odpalic rozgrzany motocykl

jesli sie myle to niech mnie ktos poprawi

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sid może dlatego że masz nieustawiony odprężnik? W ogóle nie odpręża. Sprawdzałem dzisiaj na żywca. Zmień też w wolnej chwili tylny amor i sprężyny z przodu bo się zabijesz. Pozdro

 

Doprężnik raczej spoko, bo jak jest nie jeżdzony przez tydzień to odpala za 1 max 2 kopnięciem.

Natomiast rozgrzany w ogóle nie idzie odpalić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sid a może posłuchasz w końcu tego co mówie?

Oglądałem twoją padake i odprężnik w ogóle nie pracuje, linka jest tak luźno, że odpalasz bez niego. Kopniak powinien pracować leciutko jak w 2t bez żadnego skakania po nim, żadnego siłowania się. U ciebie to po prostu nie działa. Jak chcesz pokaże Ci jak działa sprawny odprężnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam, a może jakiś geniusz zna procedurę odpalania Yamahy SRX 600, względnie TT 600? Kurde, muszę coś źle robić, a jeszcze za mało razy mi się udało, żebym mógł wyciągnąć jakieś ogólne wnioski. Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...