Skocz do zawartości

JAK ODPALAĆ Z ODPRĘŻNIKIEM 4T AAAAAAA!!!!!


Rekomendowane odpowiedzi

Ja się nie męczę :D Jest mi obecnie dużo łatwiej odpalac w sposób opisany powyżej, niż jak to robił swoim sposobem poprzedni wlasciciel XL.

Czy automatyczny odprężnik coś daje? Teraz mam zerwaną linkę od niego, ale wcześniej linka była do kopniaka zamocowana i nic mi to nie ułatwiało kopania. Jedynie odprężnik, który jest dostępny za pomocą dźwigienki przy klamce sprzęgła faktycznie odpręża. Może mam coś nie halo z automatycznym odprężnikiem? Bo czy była linka sprawna czy jest niesprawna to ja nie czuję żadnej różnicy.

Edytowane przez Skubi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

600ccm to trzeba juz umiejetnie kopac :P Co do automatycznego dekompresora - poprostu bajka (widzialem w XLR i palilem). Kopiesz tak jak jakas DTke ;P Najlepsze ze odrazu zapala i nie ma tej zabawy z odpreznikiem manualnym :eek:

 

Jesli na pewno masz automatyczny to poprostu masz cos z nim nie tak. Moze gdzies sie linka zaczepia albo cos ... POZDRO

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Całe wakacje przejeździłem sobie xt 600. I największy problem to było odpalanie. Motocykl nie posiadał ODPRĘŻNIKIA. Jak próbowalem odpalić pierwszy raz skończyło sie to wielkmim siniakiem na stopie, bulem i siedzeniem w domu przez kolejne 2 dni :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..... ewentualnie odpalać na pych z duuuużej betonowej górki

 

 

eheeeee :biggrin: :biggrin:

hehe ale było wtedy kombinowania :P a okazało się że to tylko jeden kabelek się naderwał ... :icon_mrgreen: :banghead: :biggrin:

 

 

600ccm to trzeba juz umiejetnie kopac

 

Pierdolicie Hipolicie Ja tam mam automatyczny odprężnik i moto o ile zapali to kopanie jak 2t

a ja mam ręczny i też bez problemów odpalam :) naprawde, wystarczy znac prawidłową metode na odpalanie 4T i wtedy nie używa się do tego wiele siły :biggrin:

Edytowane przez robak

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, kocham was za teksty w stylu "bo pić to trzeba umić". Konkretnie jakiś pomysł jak kopać SRX 600, silnik prawie jak XT bardziej jak TT, automatyczny dekompresor, jakieś rady? Chyba ktoś ma i kopie? Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

silnik w tt i xt jest identyczny to po pierwsze :flesje:

 

a po drugie

 

jedziesz kopka do pierwszego oporu przełamujesz go cofasz kopke i strzał :crossy: i jak nieodpadli to znowu do oporu cofasz i strzał :eek: np zimna ttr odpala za drugim trzecim strzałem tylko przed kopaniem właściwym kilka razy pompuje na wylaczonym silniku. Ogólnie dobrze wyregulowane moto pali jak komarek ;P

 

p.s. odpalam na stojąc na bocznej nóżce ale to ze wzgledu na wzrost (180) i na energiczność kopniecia :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem tych co boja sie kopac... Mam yamahe TT, noweczka silnik z tlokiem wiesco (czy jakos tak??) i na poczatku to bylem na granicy sprzedania... kopanie, skakanie, pchanie, jak sie udalo to najczesciej odechcialo mi sie jezdzic... potem jakos szlo ale zawsze z meczarnia, pierwsze wyjazdy w las... gleba i za chu.. nie chciala palic, az sie zrzygalem ze zmeczenia... Potem pojechalem ze znajomymi, zobaczyli jak sie mecze... smiech... i pokazali o co biega...

Nie potrafie wyczuc polozenia zloka w butach enduro, wiec wzialem sie na sposoba- jak odpreznik automatyczny zroibi glosne "klik" - trza pierdo... z calej sily i zawsze pali <lol>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...