Skocz do zawartości

AGV stealth - prosba o opinie uzytkownikow


Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki, ale jak na obecna chwile to troche drogo. Kask zawsze troche sie ulozy, poza tym wygoda danego modelu zalezy troche od fizjonomii. Mnie przede wszystkim interesuja podstawowe funkcjonalnosci, czyli glosnosc, wentylacja, jakosc wykonania i trwalosc etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam szukałem ale nie znalazłem wiele konkretów. Więc pytam

Tak wiec szukam kasku i bardzo spodobał się sie agv stealth .

Czym różnią się wersja 2007 od 2008?? Wiem że cena bo 2007 kosztuje 599 a 2008 760. Warto dopłacać do wersji 2008??? Jakieś wady i zalety tego kasku???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam AGV Airtech, coś cenowo podobnego i wiem, że następnym kaskiem nie bedzie AGV, bo:

1. Przedmuchy w miejscu styku uszczelki z szybą

2. Brak różnicy otwarcia/zamknięcia wlotów powietrza

3. Małżowiny uszne nap. po noszeniu garnka przez pół dnia

Plusy... hmmmm..... hmmmmmmmmmmm........... może sobie głowy nie rozwalę w TYM momencie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam stealtha od roku, agv jak inne firmy stosuje zasadę: im droższy kask tym lepszy. Za swojego dalem 9 stowek i nie żałuje, wygodny, wyjmowana wyściółka, otwarcie wlotów trochę pomaga (do xr-1000 pewnie mu wiele brakuje :) ) spasowanie elementów całkiem niezłe porównując do innych kasków które oglądałem na expo. Odpowiadając na post Vatzegue, jeżeli miałbym mniej kasy też nie kupiłbym żadnego od agv, gdybym miał zaś więcej to pewnie celowałbym w okolice shoei. Miałem ile miałem i nie chciało mi się bawić w zamawianie z ebay okazji xr-1000, więc kupiłem tego. Dziołcha jeździ w agv k-series i trochę żałuje że nie dołożyła nawet 3x tyle do suomy. k-series w porównaniu do mojego to 'bida z nendzom'. Podsumowując poniżej stealtha(ew s4) nic od agv nie polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...