Skocz do zawartości

GSX600F


VaxS
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , mam pewien problem. Otoz rano na ssaniu moto odpala dobrze. Po chwili obroty mu nie skacza i chodzi jak zegarek. Czyszczenie i synchro gaznikow bylo robione. Problem jest w tym ze gdy przejade pare km i odstawie motor na okolo 30min to po powrocie ciezko pali. Jak dodam gazu to motocykl odpali szybko , jezeli jednak gazu nie dodam to bedzie sie krecil jakies 5sec i dopiero zalapie.

W czym moze byc problem?

Z gory dziekuje za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , mam pewien problem. Otoz rano na ssaniu moto odpala dobrze. Po chwili obroty mu nie skacza i chodzi jak zegarek. Czyszczenie i synchro gaznikow bylo robione. Problem jest w tym ze gdy przejade pare km i odstawie motor na okolo 30min to po powrocie ciezko pali. Jak dodam gazu to motocykl odpali szybko , jezeli jednak gazu nie dodam to bedzie sie krecil jakies 5sec i dopiero zalapie.

W czym moze byc problem?

Z gory dziekuje za pomoc

Miałem wczoraj podobny problem.Na ssaniu ciężko odpalił i nawet po długim rozgrzewaniu był mułowaty.Obawiam sie że zatankowałem lipne paliwo.

GPZ500S->XJ550->GSX600F->ZZR1100->GSF600N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja Suzi tez lubi odrobine gazu przy zapalaniu na cieplnym silniku. Bez gazu tez zapali, ale z tendencja do natychmiastowego zgasniecia.

Potrzebujesz bezpłatnej pomocy prawnej? - Forum Prawnicze zaprasza - ]http://forumprawnicze.info/wykroczenia-i-prawo-drogowe-f10/]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy silnik jest ciepły.

 

Odkręcić przepustnicę / manetkę gazu o około 1/8 do 1/4 i wcisnąć przycisk rozrusznika elektrycznego. W przypadku gdy silnik jest ciepły nie zachodzi konieczność użycia ssania

 

Tako rzecze instrukcja.

 

W praktyce trzeba samemu dojść jak odpalać , np.kiedy jest na tyle zimny że warto już włączyć ssanie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój kumpel ma identycznie. Ale on miał wymieniany filtr na K&N i wydech Devila i to to jest najprawdopodobniej przyczyną. Zmniejszony opór przepływu mieszanki i wydechu sprawia tak że moto nie zasysa dobrze mieszanki z gaźnika. Nie ma czym się przejmować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...