Skocz do zawartości

jaki turystyk?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

proszę o podpowiedz doswiadczonych turystów:) szukam motocykla na dłuższe wypady - trasy 4-6 tys. km. Kierunek wschodni (Ukraina, Rumunia, Rosja). Ze względu na często spotykane raczej kiepskie nawierzchnie, nie może to być raczej choper - chociaz właśnie one są dla mnie najpiekniejsze.

Szukam raczej czegoś dużego (wyjazdy z pasażerką, kufry), niezawodnego w trasie (także na kiepskich drogach typu szutry, trochę błota). jakieś sugestie?

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze , że Cosmo niestrudzenie reklamuje B-my może i racja ale byłbyś bardziej przekonywujący gdybyś sam na niej pomykał ;)

Reklamuję, bo kilkaset kaemów na boxerkach nawinąłem, plus kilka tysięcy kaemów w towarzystwie beemek :(

Gdyby nie to, że R1200GS z wyposażeniem kosztuje więcej, niż 2 moje Vstromy, to na pewno bym latał na GSie. Ale kaska już się odkłada, więc za 3-4 lata... :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli w gre wchodzi kierunek wschodni to nie polecalbym zadnego nowoczesnego turystycznego enduro.

Africa Twin chyba lub cos rownie nieskomplikowanego, gdzie komputer nie jest niezbedny do jakiejkolwiek naprawy.

O ile pamietam to moj kolega prowadzacy serwis BMW w Wwie ( Jacek Laudanski ) po wstawieniu motocykla na stanowisko zaczyna wlasnie od podlaczenia kompa.

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie wrocilismy z rumunii motocykle ktore jechaly to

aprilia caponard spisala sie super choc korkach sie grzala

2 stromy 1000 spisaly sie super

dominator spisal sie najlepiej:):clap::)szczerze to dupa mnie jeszcze dzis boli, ale powotrze slowa przedmowcy ze najlpepszy bedzie prosty motocykl gaznik cylinder skrzynia biegow bez komputera w tych krajach raczej bedzie trudno o serwis wiec moja prpozycja to africa twin i inne tego typu dziadki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli w gre wchodzi kierunek wschodni to nie polecalbym zadnego nowoczesnego turystycznego enduro.

 

 

No właśnie o kierunek wschodni mi chodzi i zależy mi na czymś faktycznie nieskomplikowanym - ale jednak fajnym :clap: i w miarę nowoczesnym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dominator spisal sie najlepiej:):)szczerze to dupa mnie jeszcze dzis boli, ale powotrze slowa przedmowcy ze najlpepszy bedzie prosty motocykl gaznik cylinder skrzynia biegow bez komputera w tych krajach raczej bedzie trudno o serwis wiec moja prpozycja to africa twin i inne tego typu dziadki.

Witaj jankes też śmigasz na Dominatorze? Mój NX 650 chodzi też bez zastrzeżeń. Pozdrowienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

H.D.ek

180cm wystarczy.

Jeszcze raz proponuję TDM.

Dlaczego?????:

1-wygoda, wygoda, wygoda - dla plecaczka również, komfort ustawienia nóg, wygodna kanapa.

2-dość prosty w obsłudze, jeden mankament - brak centralnej podstawki,

3-bezawaryjny silnik (twin),

4-pakowny,

5-dynamiczny,

6-układ jezdny bezawaryjny, z możliwością prostej regulacji twardości

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...