Skocz do zawartości

Dylemat


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Rodzice powiedzieli mi że mi kupią motor gdy bede miał prawo jazdy, teraz jedynie moga mi kupic motorower (taki). I mam trzy mozliwości i teraz nie wiem która wybrać:

 

1. Nie kupywać nic i czakać do kwietnia-maja i dopiero kupić jakąś 125(urodziny mam 28 stycznia. Wiec chyba dopiero kwiecień-maj bym miał prawko A1)

 

2. Kupić tego RX 50, a na wiosne zrobić prawko sprzedać tego i kupić RX 125(nie wiem czy będzie go łatwo sprzedać)

 

3. Kupić tego RX 50, jeździć nim przez ten sezon i dwa kolejne następnie zrobić prawo jazdy kat. A i kupić jakąś 125 lub 250

 

I teraz nie wiem na co sie zdecydować. Czekam na jakieś rady.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedyne co to sie musisz dowiedziec jak jest na rynku z tymi RX 50 w sesie czy łatwo jest to sprzdac czy nie za bardzo. Jak ławo to kup najpierw os takiego bo do maja kupa czasu to wyrobisz sobie nawyki i zdobedziesz jakas tam podstawowa wiedze a potem sprzedasz i kupisz cos wiekszego :biggrin: natomiast jezeli ciszko jest go sprzedac potem to lepiej poczekaj dozbieraj i kup 125 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym kupil 125 teraz i zarejestrowal i simigal prawko sfoja droga a czesto mozna znalesc 80tki 125tki zarejestrowane na 50 :biggrin: tez opcja no ale niestety ty tylko 50ccm kupil bym a potem szybko bym sprzedal a co do tego czy go szprzedasz to jesili masz dobra cene to wszystko sprzedasz a 50 chyba chodza bo ja jak wystawilem sfoj motorek 250 to co sie ktos zatrzymal to mowil ze szkoda ze nie 50 bo by kupili dla syna a zreszta jak dobrze by chodzil i wyglad by mial to odrazu biora i tak wiekszosc jest bez pojecia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba kupie tego rx'a. później ztuninguje na 80'tke i w kwietniu-maju sie go sprzeda. :]

 

edit. Jednak nie kupie bo już sprzedany. To teraz czekam do kwietnia i odrazu kupie RX'a 125. Kasy sobie dozbieram i weźmie się coś nowszego :]

 

Pozdrawiam

Edytowane przez piterq1991
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój kumpel miał RXa 50 po tuningu na 80 to wogule nie jeździł bo psuło sie to ciagle a to tłok pękł a to skrzynia biegow poleciała a to sie zatarł a to to a to tamto , także nie polecam:)) Polecam natomiast 125 zarejestrowane na 50 ja mam takie cos :clap: i jestem zadowolony tzn. byłem bo najwyrazniej mam dar przekonywania bo w garazu stoi TE 610 a prawka ani sladu:P a swoja YAMAHE 125/50 chce sprzedac:)Kup 125/50:D i ciesz sie jazda przez ten sezon:)Jak możesz przezyc jesien bez moto??Tyle błotka:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Witajcie

 

Powracam do świata żywych. Jednak musiałem czekać aż do dnia dzisiejszego z moto. Jestem właśnie w trakcie kursu na A1. Teraz potrzebuje rady jakie moto kupić. Moi faworyci to:

1. Aprilia RX 125

2. Husqvarna WR 125

3. Husqvarna WRE 125

 

kolejność przypadkowa. Bardzo podoba mi sie Wre ten co na allegro stoi. Silnik mniej wyżyłowany czyli troszkę więcej się pojeździ na jednym tłoku.

Natomiast kumple odradzaja mi Husqe. Mówią, że to lipny motor. Ktoś tam mial WR 250 i ze nie dawala sobie rady z Honda CR 125.

Jakie jest wasze zdanie na ten temat. Jakie moto proponujecie??

 

Pozdrawiam wszystkich :)

Edytowane przez piterq1991
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tam mial WR 250 i ze nie dawala sobie rady z Honda CR 125.

 

 

 

 

moto gwizda tylko kierowca pi*da :icon_mrgreen:

 

wr a wre to zupełnie 2 różne motocykle

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli stać Cię na utrzymanie Huski WR i nie jezdzisz za duzo po ulicy to smialo bierz. natomiast jesli wolisz jezdzic oszczedniej i po miescie sie pobujac to bierz WRE lub RX.motorki tej samej klasy,więc tutaj to już kwestia gustu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

 

 

Natomiast kumple odradzaja mi Husqe. Mówią, że to lipny motor. Ktoś tam mial WR 250 i ze nie dawala sobie rady z Honda CR 125.

Jakie jest wasze zdanie na ten temat. Jakie moto proponujecie??

 

 

po pierwsze pozdrowienia dla Twoich kolegów

 

po drugie wre jeśli chcesz uzytkowac to po ulicach i troche w terenie, wr jesli w terenie i troszeczke po ulicach.

pozdrawiam lucas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...