Skocz do zawartości

Ile wyciągnie simek??


Michałek1992
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moj simek szedl 70 km/h (przed wymiana cylindra z tlokiem na 60'tke :icon_mrgreen: ) Na nowym cylku go sprawdze dopiero po dotarciu ale nie licze na zbyt duzy przyrost

 

pikus91:

Simson wcale nie ma dlugiego 4-tego biegu, najdluzsza wydaje mi sie ze jest 2'ka (czasami nawet zdarza mi sie ruszyc z tego biegu i to bez zadnych szarpniec i palenia sprzegla :P jednak to na tym nowym cylku) a 4'ka jest takim "sredniakiem" jezeli chodzi o dlugosc :lalag: chociaz moj simson od 30 ciagnie na tym biegu rowno :P ...jednak to tylko moje zdanie i przydalyby sie wypowiedzi innych

 

Moje osiagi na poszczegolnych biegach wynosily (wartosci licznikowe podpierane wskazaniami predkosciomierza fiata uno) :

1 bieg - do 25 km/h

2 bieg - ok 40 aczkolwiek czasami wskazowka potrafila sie oprzec o 45 ale to jak go naprawde przycisnalem a szkoda mi bylo silnika wiec podaje 40 :D

3 bieg - raz, jedyny raz doszedl do 60 ale tylko wtedy gdy jechal za mna ojciec swoja jawa 350 przez ktora nie slyszalem wlasnego silnika i bylem pewien ze go ciagne na 4'ce :cool:

4 bieg - 70 km/h czasami z gorki 75 :wink:

 

Koncowe przelozenie - 16/34

 

Vader-Poland - zgadzam sie w 100%, simson nigdy nie bedzie scigaczem mimo tego ile pracy w niego wlozymy :icon_mrgreen: :wink:

 

Pozdro ;)

Edytowane przez oli98lite
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie ta dyskusja nie ma już sensu.

Bedziecie sie non stop kłócic ile wasz simson pojedzie.

 

Ja moim chartem bez przerobek jechalem 73km/h pewnie sie zdziwicie,ale to prawda.

 

Tak jak ktos napisał wczesniej ze predkosc srednia simsona to 70km/h i niech tak zostanie.

 

Dla niektórych to max dla niektorych nie,dla mnie 70km/h wystarczyłoby w zupełnosci.

 

Zreszta czym wy sie podniecacie.

 

70 czy 80 to jest duzo

Ja tez chciałbym tyle wycisnąc moim KINGIEM ale jak wycisne te 70 to jestem happy.

Musze sie rozklulac z gorki chocby minimalnej i trzymac gaz wtedy pojedzie.Predkosc podróżna 50-60km/h

 

To są motorowery i nierządajcie od nich zeby lecialy po 200 bo to NIE MOZLIWE!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zamłody jestes na browara?

A i wiesz ze po pijaku sie nie prowadzi,nawet po jednym małym.

Co więcej, osób "po spożyciu" nie można też wozić na motocyklu. I to jest porządny argument, by nakłaniać znajomych do trzeźwości :-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ROwerkiem po browarku.... to też jest cholernie ryzykowne..mojego sąsiada psy złapały na jego podwórku bo nie miał ogrodzenia to sobie stanęłi przy jeego domu i jak wrócł rowerkiem po browarku ze sklepu to kazali dmuchać...zabrali prawko i miał sprawe w sądzie o ! i to jest przykład ze bardzo sie opłaca popijanie przed jazdą;) :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Simkiem po przeróbkach to do 120km/h można sie rozkulać. Zdejmi kierunkowskazy, owiewka Tiger (zmniejza opór), naklejka szybcy wściekli lub chińskie znaki i to te pare koni da. Moja stella buja sie do 100km/h (mierzone z 6 samochodami naraz) - najszybsza stella w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...