Skocz do zawartości

Ile wyciągnie simek??


Michałek1992
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Simson Star50classic 96r (zwykly sr ale w tych altach tak go nazwali) Z bólem 60 z górki 65 no ale miał już 8 tys nastukane od nowości:)

Simson S53 98r vmax 70 z totalnym bólem i niezawsze zalezy jaka benzyna. Jak go kupiłem mial 1800km orginalnego od nowości przebiegu. A z górki itak wiecej niż 70 sie nieodwarzył...

markos myśle że to dzięki owiewce tigera twój chart leci 75.. No wiesz areodynamika poprawiona więc lepiej wbija się w powietrze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio jechałem na swoim gdzieś 65-68 km/h. Według mnie simson więcej jak 70 km/h nie wyciągnie. Bo nie ma z czego :notworthy: Zauwazcie że ma moc 3,7 KM przy 5500 obr., nowe 50 ccm mają 7-9 KM (nie wiem dokładnie) przy obrotach dwa razy większych (pewnie się mylę). Prędkośc nie bierze się z niczego :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Normalnie bez przeróbek wyciąga około 60 km/h po tuningu można z niego wycisnąć 110km/h -wymiana sprzęgła, 5-biegowa skrzynia biegów ,12 kanałowy cylinder, wał do tuningu, i gaźnik amala czyli gra nie warta świeczki.Bo sam cylinder to 600zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...