Skocz do zawartości

gs500 Z OWIEWKAMI CZY BEZ?


Rekomendowane odpowiedzi

Dlatego wole nakedy, kumpel jak przeszlifowal CBR, to plakal ze na owiewki wyda mase siana :D no i rzecz jasna, ze tego siana nie mial :) A jak jeest z dostepnoscia do owiewek Five Stars?? W razie co jest skad spasowac elementy, czy tez trzeba GS'a przerobic juz na nakeda :biggrin: Na allegro bardzo zadko sie trafiaja takie owiewki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy nowym sprzęcie wygląd bez owiewek jest OK. Po pewnym czasie silnik w starszych modelach zaczyna wyglądać byle jak. Owiewki zasłaniają go i znowu jest OK. Tyle co do wyglądu. Praktycznie to jazda bez owiewki z szybą poza miastem jest beznadziejna. Dziś to sprawdziłem na xj 600 dyversjon. Zdemontowałem bo musiałem pokleić. Wyjechałem bez owiewki, która nie jest wcale wielka, ale jazda była do d.... powyżej 120 strasznie szarpie. Myślę ze wiele więcej nie dałoby się jechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Starsze modele miały malowane na czarno cylidry. Po pewnym czasie farba zaczyna złazić i widać aluminium, które się utlenia i to widać. Ponadto reszta silnika też była malowana na czarno. Nie da się jeździć i utrzymać moto bez jednej ryski. A przy takim malowaniu wszystko jest widoczne. Rrzy innych kolorach (srebrny) nie widać tego tak bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja się przyłączę do żywej dyskusji co nam się bardziej podoba. Jak na początku kolega Kornol zauważył słusznie o gustach się nie dyskutuje (bo każdy ma prawo do własnego i ju) ale....no ale skoro padło pytanie...mnie osobićei podobaja się raczej obudowane maszynki, troszkę chronią przed wiatrem, a ponieważ owiewki spełniają również aerodynamiczną rolę to i spalanie jest o kilka procencików niższe :) a jeśli mówimy o ewentualnych szlifach to są takie wynalazki jak crash pady, które przy drobnych glebach dość skutecznie chronią dość drogie plastiki. Przy większych prędkościach...cóż tu już nie ma znaczenia jakie mamy zabezpieczenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...