Skocz do zawartości

125 czy 600 ?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam takie pytanie do specow -

 

planuje zakup jakiegos sporta na dzien dzisiejszy mam rx'a 125 i teraz zastanawiam sie -

 

czy jak kupie sobie NSR 125 to czy nie bedzie za slaba ?

 

a jak kupie jakiegos gsxa albo cbr to sie zaraz zabije , roznica jest wielka bo tutaj kolo 30 KM a tutaj jakies 150 KM

 

na sportach nigdy nie jeździlem, a wiem, ze jest inna pozycja niz "w lesie", co byscie polecali ?

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak kupie jakiegos gsxa albo cbr to sie zaraz zabije , roznica jest wielka bo tutaj kolo 30 KM a tutaj jakies 150 KM

 

O kurcze ale Ty masz problemy..... Na ostatnią część zdania sam sobie odpowiedziałes. Więc sorry ale ja wymiekam. Nie wywijaj od razu z takimi moto i z takim gadaniem bo nie którzy mogą Cie zjechać.....

 

Wsiądź na jakieś 60KM. Pozdro

Edytowane przez kris02
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

250 tez są scigacze i to jakie poszukaj sobie w necie na allegro . to sa bardzo fajne maszynki i 200km co niektóre zamykają więc czego ci jeszcze potrzeba ? bo sam już nie wiem ;) http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=115845261 http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=116354588 tu masz 400 http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M249256 i wydaje mi sie ze 76 koni przy tej masie to jest ogień ;)

Edytowane przez radzio114
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym 150 to zdrowo przesadziłeś. Chyba Ducat 999 ma 150 koni, a Gixerek z 2005 120.

 

hmm, w sumie można i rozwarzyć kwetię klasy 400, której nie którzy nie lubią, choć możemy też przyjąć że szybko się znudzi, jednak ZXR400 nie jest tuzinkowym motocyklem.

 

CBR 600 F2 to jest bardzo przyjemny motocykl.

 

Zresztą o silnikach Cebry to każdy już mówi o niezawodności i trwałości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bieri 600ccm , człowieku alby troche oleju w głowie mieć to można spokojnie latac , a że pozycja to sie z czasem przyzwyczaisz - poniżej 600 to Ci sie znudzi . znam wiele osób co sie zapluło tymi 400 lub 250 - poprostu po paru tygodniach przekleli te pojemności i załowali - ale wybór należy do Ciebie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam rx'a 125

 

kupie sobie NSR 125

 

chcesz zamienic mercedesa na syrenke ? zastanow sie co chcesz zrobic... nsrka przy rxie to padaka i bedziesz sie czul jakbys cofal sie w rozwoju, wiem co mowie bo mialem taka aprilke i jezdzilem kilkoma scigaczami 125 i taka aprilka bije ja na glowe... co bedziesz robil na nsrce poza lansowaniem sie ? bo chyba nic innego sie na niej nie da robic... tu chociaz wbijesz sie w teren, polatasz na gumie i wogule... nsrke wogule Sobie wybij z glowy jak juz cos to bierz jakas 600... ja sie z takiej aprilki przesiadlem na 600 i nie zaluje, teraz jakbym mial sie cofnac w czasie bralbym juz 750... jezeli masz troche oleju w glowie, umiesz jezdzic i znasz swoje mozliwosci i uwazasz ze dasz rade to bierz 600 bez mrogniecia... po co z mocniejszej 125 chcesz sie przesiasc na slabsza ?? bez sensu... pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...