Skocz do zawartości

Filmy nie obrobione


mwichan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

zamów lepsza pogode, bo jak narazie to pogoda taka, że film bedzie poprostu szarawy, leiej poczekac te 2 dni na słonce. :P

Nie nie pomylilem się na tym filmie nie wiem kto to ale trzyma moto na przednim hamulcu a ktoś kręci się pod przednim kołem gdyby moto puscilo z przedniego hamulca bylo by nie ciekawie ... sorry za zamieszanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

QW***A pada, ale co mnie to obchodzi?? Kurtka i Heya... No i w tym momencie koniec... :P Akumulatorki w cyfrówce padły. HEHE Wiec ładowareczka i wtedy idę pośmigać, zobaczymy co się wymyśli... ;P Może by tak kumpli zwołac na moto i nagrać coś wiecej... ;P Tylko powieccie jak te filmy na rapida wrzucać...

Edytowane przez markos16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jest coś koło 256 mb. filmów na kompie, jutro wybieram co lepsze kawały i wrzucam na serwer, jest jazda w błocie, kręcenie kółek, jazda na kole, jazda obok moto, czyli nogami po asfalcie, nie wiem jak to sie tam nazywa, gleba na skuterze i takie tam... :clap: Jutro do wieczora powinno być wszystko na rapidzie! Teraz pytanie do Dibo, jaki format tych plików chcesz, bo mój aparat kręci chyba jakies wmv do odtwarzania w quick time, zna ktos jakiś dobry program, żeby to przekonwertować, spakowac i wysłać??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Arcer tylko program do montażu typu pinnacle studio będzie trochę ważył.

A czy ja każe go komuś ściągać? Przecież Dibo od dawna montuje filmy, chyba nie ściąga programu przed każdym nowym montażem! Chyba czegoś nie rozumiesz...

Dibo, rozwiej wszelkie wątpliwości i napisz, jakim programem to montujesz - Pinnacle, Ulead MediaStudio albo jeszcze jakiś inny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

win movie maker ;) chyba

 

 

jak zrobilem kiedys w win movie maker do budy bo sobie wieczorem przypomnialem i czaus nie bylo :flesje: to wszyscy byli zachwyceni jaki to ja jestem znakomity w oprawie dobrzoe dzwieku i wogole a efekty przjescia :clap: "przez klucz" hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arcer, on się pytał o coś do konwersji. To jak może skonwerterować programem bez uprzedniego jego ściągnięcia? Też sobie teraz przypomniałem film w movie maker z windowsa do gimnazjum robiony. Jaka z tego polewa była, i kulisy z #$@#&. :clap:

Właśnie, "coś". A mi chodziło o to, że Nie ma potrzeby konwertowania ich przed dodaniem do Filmu, wystarczy jedynie spakowanie ich. Windows Media Video to jeden z "najlżejszych" formatów. Nieważne, nie o tym ten temat. Nie mam ochoty na takie rozmowy :-/.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...