Skocz do zawartości

Cała prawda o...


Gremlas
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolejnego posiadacza 4T 50cc :biggrin:

Właśnie jak z częściami?

Czy naprawdę on się tak nisko kręci? (5500rpm) Moja Honda ma czerwone pole między 6,5 a 8 tyś. rpm, ale w tym zakresie to dopiero zaczyna ciągnąć :) Obraca się na oko (bo skala jest do 8...) do 11000rpm, ale w końcu to silnik krótkoskokowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesci narazie nie ma.

Moto na gwarancji 2 lata wiec niemam czym sie martwic.

To jest raczej moto bezawaryjne

 

Tak kreci sie tak nisko 5500 to jego max

Oczywiscie mozna zmienic mu modul na tuningowy i wtedy ma o wiele wieksze ale jak wysokie to nie mam pojecia.

 

W tym losiu tez jest silnik HONDY :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]

Pozycja za kierownicą niewygodna dla początkującego(2 tygodnie bolały mnie krzyze i łopatki)ale w miare ujeżdzania idzie sie przyzwyczaic.

 

 

Plusy:

-wygodna pozycja kierowcy i pasażera

-dobre zawieszenie

-bardzo dobre hamulce

-ładny wygląd

-niska cena

 

 

 

chyba jakś pomyłka :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak kreci sie tak nisko 5500 to jego max

Oczywiscie mozna zmienic mu modul na tuningowy i wtedy ma o wiele wieksze ale jak wysokie to nie mam pojecia.

 

W tym losiu tez jest silnik HONDY ;)

 

Poziome czterosuwy mają skok 41,4mm, a pionowe (taki jak mój :) ) około 38,8mm więc z natury będzie szybciej się kręcił. Ma iskrownik więc blokadami na modułe się nie przejmuję - iskrownik rozblokowałem dwiema śrubkami M3 :biggrin: Zyskał wtedy nieco obrotów, ile nie wiem bo nie widać podziałki :flesje: i nieco mocy na wysokich obrotach.

 

Co do silników Hondy w chińczykach to są to chińskie silniki. Sęk w tym, ze robi się je w różnych fabrykach - jedne zakłady przejęły od Hondy obrabiarki inne nie, trzeba wiedzieć z którego szukać :D W przeciwnym wypadku można liczyć na atrakcje typu wyłamywanie się podstawy kopniaka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie powiesz mi ze w chopperze jest zle za kierownica.

 

wiadomo poczatkowo jest ciezko bo trzeba sie przyzwyczajac ale potem chce sie tylko wiecej.

 

To tak samo przesiadz sie z malucha do mercedesa albo ze skladaka na gorski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...