Skocz do zawartości

UWAGA! Autostradowy patrol.


YARECK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

tak czytam i czytam - nowe motocykle, teraz patrol autostradowy nasza policja rozwja się, wszystko dzięki tej UE tak mi się wydaje :icon_mrgreen:

 

No tak, ale nie wszystko zle co z UE ;) :icon_rolleyes: , musze przyznac, ze drogi coraz lepsze :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akurat ten patrol to mała strata - drogo liczą za przejazdy więc pewnie miejscowi kożystają jak im się spieszy (a jak nie to stara E2(chyba)) a jak jadę tam raz na rok to jadę puszką i z rodziną więc nie gnę pałki :-)

A jak się zdarzy to na 99% chłopcy będą chcieli "na kawę"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to jest przewidywanie i planowanie z najwyższym kunsztem, jeszcze nie ma kawałka pożądnej autostrady żeby dało się parę minut polecieć jak człowiek (jak pod poznaniem co 200 m bramka) :icon_rolleyes: a tu proszę już patrole pościgowe mamy :icon_mrgreen::)

Ja bym do tego już zakupił łodzie do patrolowania Wisły bo już tuż tuż jak będzie czyściutka i tłumy się w niej będą kąpać....

 

Pozdro dla patroli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście ja tam nie jeżdżę więc ze mnie nie będą jak narazie doić te hieny cmentarne :icon_rolleyes: JAk to jest że te organy mają zawsze kasę na sprzęt, dobrze zarabiają i w wieku 45 lat leżą do góry wentylem na emeryturze? A ratownistwo medyczne, cała służba zdrowia i zarazem my wszyscy płacimy za to swoim zdrowiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro chciałem się bryknąć nowym odcinkiem, a tu strach wyjeżdżać :icon_rolleyes:

Na do tej pory istniejącym odcinku też chyba takie patrole były i jakoś osobiście ich nigdy nie spotkałem.

Przeważnie stał normalny patrol na końcówce autostrady i łapali na radar.

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musze przyznac, ze drogi coraz lepsze

 

szkoda, że tylko tam gdzie policja stoi... wczoraj jadąc nad zalew 'lokalnymi' drogami najpier mało mi czacha nie odleciała na wybojach, potem mało sie nie zaliczyłem szlifa bo przecież nikomu się nie chciało pozamiatać tych kamyczków po łataniu dziur na zakręcie, a wieczorem wracając po ciemku przejechałem przez taką dziurę, że myślałem już, że przód zostawie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

szkoda, że tylko tam gdzie policja stoi... wczoraj jadąc nad zalew 'lokalnymi' drogami najpier mało mi czacha nie odleciała na wybojach, potem mało sie nie zaliczyłem szlifa bo przecież nikomu się nie chciało pozamiatać tych kamyczków po łataniu dziur na zakręcie, a wieczorem wracając po ciemku przejechałem przez taką dziurę, że myślałem już, że przód zostawie...

 

Pisalem o drogach krajowych, wiadomo drogi lokalne to juz inna sprawa, ale to juz nie sprawa unii tylko lokalnych zarzadow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...