Skocz do zawartości

Władysławowo 23 lipiec 2006


Rekomendowane odpowiedzi

Drętwota szerząca się na tym forum mnie przeraża. Na każdym kroku ktoś czepia się kogoś innego. Bywa i tak, że układ i treść postów zaczyna przypominać rozmowę przez komunikator tekstowy - rozmowy nie zwiazanej już z tematem. Ja rozumiem, że pewien poziom na forum obowiązuje, ale po co emocjonować się tym, że ktoś wali byki w swoich wypowiedziach. Widocznie jeszcze ma czas, żeby nauczyć się pisać properly. Proponuję się udać na Forum Miłośników Ortografii, Fleksji i Frazeologii Etc o ile takowe istnieje.

 

Dawidzie, jesteś głupi... i gruby... :icon_rolleyes:

 

Szacuneczek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andon13 szanuje to, że ty nie jestes nowy i bardziej obeznany w ortografi. Ale opier... sie odemnie bo robisz taką wioche na tym forum,że głowa mała!! ja juz daje spokój na tym temacie !!

 

A co do Mirosława, sorry postaram się bardziej przykładać do tego co pisze!!! Ale ty mirku nie siejesz odrazu wiochy jak to robią niektórzy uczestnicy forum!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andon13 szanuje to, że ty nie jestes nowy i bardziej obeznany w ortografi. Ale opier... sie odemnie bo robisz taką wioche na tym forum,że głowa mała!! ja juz daje spokój na tym temacie !!

 

A co do Mirosława, sorry postaram się bardziej przykładać do tego co pisze!!! Ale ty mirku nie siejesz odrazu wiochy jak to robią niektórzy uczestnicy forum!!

 

Widze to tak: Andona posty czytam juz dosc dlugo i sa generalnie lepsze lub gorsze ale na poziomie, natomiast wg mnie to twoje wsią zalatują. Zastanow sie co piszesz i do kogo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze Daevonie że nie rozumiesz meritum sprawy. Nie chodzi tu o to, że ktoś zrobi błąd bo każdemu sie to zdarza! Ale jak ktoś wali ortami jak gnojem po polu, posty pisze jakby obierał ziemniaki to wybacz....

Grzegorz. mtx wydaje mi sie że grzecznie zwróciłem Ci uwage. Nadal nie wyjaśniłeś mi co miałeś na myśli pisząc "cała ptaszyna i aldon" a teraz doszło jeszcze znaczenie ''siejesz wioche, ze głowa mała''.

Zastanów sie troche nad swoim postępowaniem i nad tym co piszesz. Nie wiem po co sie tak spinasz, przyjmij do wiadomości to co napisałem i postaraj sie do tego stosować, a napewno wyjdzie Ci to na dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos Wladka to bylem tam na weekend na dwa motocykle, piekna pogoda ale jazda w tych "wakacyjnych miejscowosciach" to dramat. Korki na glownych ulicach, nie wiadomo kto nagle gdzie skreci, zmieni pas itp :) Dla mnie to byla wielka przygoda wybrac sie z Warszawy nad morze motocyklem...

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja we Władku byłem wczoraj z Kowalem. Polataliśmy po półwyspie, a potem odpoczynek na Małym Morzu. Extra sprawa! A korki nie są dla motocyklisty żadnym problemem ;)

pzdr

 

sa.... trzeba niestety zwolnic z normalnej predkosci przelotowej ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Brawo chołpaki za opieprz dla Grzegorza :D

Chcecie do dam jego adres aby się do niego przypieprzyć :crossy:

A tak poważnie to widziałem ten wypadek i motocykle były 2, facet i baba. Babka w stanie cięzkim w szpitalu leży lub leżała a facet troche poobijany.

Motocykle to były 2 lajtowe choperki czyli niejakieś potęzne maszyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...