Skocz do zawartości

Nowy motocykl!!! Chwale się!!! JEST CUDOWNIE!!!


mati1411
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam dzisiaj o godzinie 15 Stałem sie posiadaczem motocykla marki Honda CBR 600 w wersji F2. Rocznik motocykla to 1991 ma przejechane 72.000 (Czyli można nawet założyć ze oryginalny przebieg). Generalnie po przesiadce z gsx 400 musze powiedzieć ze ten motocykl to zupełnie inna bajka! Jest absolutnie nieporównywalny z motocyklem pokroju gsx. Co do wrażeń z jazdy to zrobiłem nim dzisiaj 120km i musze powiedzieć ze HONDA TO HONDA :biggrin: motocykl prowadzi sie cudownie! Nie ma mowy o jakiejkolwiek nerwowości czy nieprzewidzianych ruchach z jego strony! 180km/h nie robi na nim absolutnie żadnego wrażenia. Motocykl jedzie jak po szynach i tylko czeka żeby dodać mu jeszcze troszkę złocistego płynu!! Hamulce tez sa rewelacyjne! Przy stawaniu na światłach nie ma żadnego problemu z podniesieniem tyłu. :icon_exclaim: jedyne co to niestety mój strój metro nie nadaje sie do jazdy na takim sprzęcie. Przy większych prędkościach jest naprawdę nieprzyjemnie.

Co do silnika to oczywiście na starcie słychać napinacz łańcuszka (co jest normalne gdyż jest on hydrauliczny) ustaje to po ok. 30sek. i motocykl juz chodzi cichutko i bardzo płynnie. wkerca sie bez żadnych oporów i pięknie odcina przy 13.5 tys. Schodzi z obrotów tez bardzo ładnie. Na pewno nie jest to motocykl na pierwsze moto!! (Takie jest moje zdanie). Jeśli chodzi o sprawy wizualne to jest jak jest bo motocykl jest w czarnym macie :bigrazz: sam mat jest jeszcze ok. bo fajnie sie prezentuje w całym czarnym stroju na czarnym motocyklu, ale już felgi idą w poniedziałek do lakierowania. Dlaczego widać na fotce :clap: oto linki do fotek:

 

http://img55.imageshack.us/my.php?image=p6240129ta1.jpg

http://img96.imageshack.us/my.php?image=p6240132un2.jpg

http://img301.imageshack.us/my.php?image=p6240133fi1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak F2 to kosmos jak dla mnie bo przesiadłem się z ETZ!!

hamulce super,

silnik ryczy daj mi jeszcze obrotów,

w winklach magia poprostu

szykany itp. zaskakuje zwrotnośc i łatwością manewrowania,

następnym moto na bank bedzie Honda i to pewnie też CBR :icon_exclaim:

 

gratuluje i niczego nie życze bo wszystko to już chyba masz :biggrin::bigrazz:

Edytowane przez młodymz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogolnie fajne moto,

mi sie tylko nie podoba to że jest troche kanciaste i takie nieksztaltne, ale to dlatego ze z 91 roku, inaczej wtedy scigi wygladaly :icon_exclaim:

 

ale gratuluje i mam nadzieje ze motorek jeszcze pare sezonów będzie ci służył

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wrażeń z jazdy to zrobiłem nim dzisiaj 120km i musze powiedzieć ze HONDA TO HONDA

 

- to to Ty stwierdzisz za 2 lata dopiero...chyba ze sie przesiadziesz na jakis czas na cos innego.

 

ale już felgi idą w poniedziałek do lakierowania. Dlaczego widać na fotce

- biegnij z nimi teraz, natychmias! Co za "esteta" tak je spierdolil...

 

GRATULUJE!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO to Stary teraz oficjalne gratki :icon_exclaim: :bigrazz: :clap: Teraz to juz nie mamy jak naszą ekipą rywalizować z Tobą :wink: Mati samych prostych dróg bo wiesz..... :clap: :biggrin: Rejestruj sprzeta i :lapad: Wiadomo :eek: Pozdro 3maj się

Edytowane przez kris02
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...