Skocz do zawartości

Posiadacze Hondy Magna razem ( Honda VF 750 , VF750 )


Mr.DiPi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

szykuje sie do wymiany opon, możecie coś polecić. stawiam na poręczność. może via internet taniej będzie tylko u kogo? z góry dziękuje za wskazówki

ceny w internecie zmieniają się u sprzedawców z dnia na dzień, ja trafiłem 1.5 roku temu kmpl. za 600.- . pirelli demon sport. oponki super przyczepne i na winklach kleją, ale teraz została tylko przednia. koń za ciężki ,a opona zbyt miękka. tył starczył na 1.5 sezonu wieć wróciłem do tradycyjnych . szukaj a znajdziesz !!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, ale bardziej mi chodziło o konkretne dane techniczne, moc, spalanie, ilości płynów, wymiary itd. Nie gdzie kupić serwisowke.

A może o to chodzi - instrukcja obsługi po polsku

http://foto.onet.pl/3zlnm,s1xngxwk1sk8

Edytowane przez zetes66

Magna V45/ Yamaha Road Star 1700

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do was takie pytanie, mam magne vf750c z 95r. Obecnie wyciągnąłem ostatnie zwężki z wydechu, na początku fajnie, ale jednak apetyt rośnie w miare jedzenia i myśle nad kompletnym wybebeszeniem wydechów, tylko pytanie czy się da i czy ktoś wie jak? A moze jakieś tuningowane wydechy założyć, dedykowane do tego modelu, tylko też niewiem jakie dokładnie. Mam nadzieje że pomożecie, zależy mi na bardziej basowym i głośniejszym dźwięku.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Były klamki z regulacją?

Czy to inwencja twórcza poprzedniego właściciela?

-gratulacje, było troszkę pracy. lusterka moim zdaniem zbyt nowoczesne (bez ducha). ja po kilku latach i kilku prostowaniach kierownicy wymieniłem ją na bardziej płaską tak jak u ciebie. wracając do silnika to rozumiem że był malowany???

 

tak oprócz zwierciadeł .

 

raczej wszystko masz zmienione na kierownicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...