Skocz do zawartości

Posiadacze Hondy Magna razem ( Honda VF 750 , VF750 )


Mr.DiPi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No a co ze zlotem chłopaki?

Dołączamy do Virago czy spotykamy się osobno?

Akurat ten termin jest zbieżny ze zlotem w Holandii, o którym pisałem... Może żeby się nie katować motorkiem po autobanie - laweta na dwa trzy motorki, ktoś chętny?

Łukasz

Edytowane przez Łukasz Lech

Łukasz

 

Nie pytaj się co Twoja Magna może zrobić dla Ciebie. Zapytaj się co Ty możesz zrobić dla niej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie, miło że jest kilka maszyn chętnych na zlocik temetyczny:) Jednakże chciałbym zwórcić uwagę, na fakt iż jeśli to ma być zlot ogólnokrajowy to wypadałoby ustalić miejsce w centrum Polski tak aby wszystkim było po drodze. Dla zachodniej ściany wskazane piaseczno to kawał drogi:( Jak uważacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktycznie, masz kawał drogi...( wczoraj bylem okolo 70km od ciebie i wrocilem, wiec znam bol) kurcze tak to jest z miejscem ze ciezko sie w kazdego wpasowac, ale stary jak dojedziesz do piaseczna, szukaj dareckiego ja stawiam( alkohol oczywiscie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korek to "oczywista oczywistość", mi jeszcze do głowy przychodzi odwrotne podłączenie węży do pompy wodnej(ten glebiej do ramy).

jak wczesniej napisałem . bez ogledzin gdybac możemy do woli.

 

A propos pompy, zauważyłem u mnie w pompie , że pojawił sie olej w otworku od spodu.. narazie zaślepiłem wkrętem i tak się zastanawiam czy w efekcie nie zobacze oleju w płynie.]\

z doświadczenia spodziewał bym sie tam płynu ale widze że akurat w moto pada szybciej uszczelnienie olejowe niż wodne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za zlotem Magny w terminie Virago bo i tak tam w tym terminie będę (zajefajne towarzystwo) no i powiem, że jest to "prawie" środek PL (Łódź to środek PL tylko tam nikt nic nie organizuje) i zjazd z całej Polski moto a Piaseczno między Brodnicą a Lidzbarkiem bo jest ich od licha. Sam mam do zrobienia ok 300 km nie mówiąc o południowcach oni mają więcej.

A co do jazdy na lawecie ŻENADA zrobiłem 3500 km do okoła granicami Polski skończyłem tylko dlatego na lawecie, że padł regler zagotował mi się akumulator i nie było innej opcji a zostało 70 km do domu. W innym wypadku nie wyobrażam sobie nazywać siebie motocyklistą i zrzucać motonga z lawety przed wjazdem na zlot :(

Edytowane przez poolski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[Laweta]

Wiesz, co innego jest wycieczka dookoła PL, zakręty, wioski, postoje, tempo średnio powolne a co innego blisko 1000km nudną autostradą z chęcią/potrzebą dojechania w jak najkrótszym czasie.

Twoja Madzia ma 12 lat a moja 25 - bardzo lubię nią jeździć, ale w dalsze wycieczki laweta jest jedyną możliwością - dzięki temu polatałem po alpejskich serpentynkach i po chorwackim wybrzeżu a wybrać się chcę do Hiszpanii i Maroka - może dla Ciebie to żenada a dla mnie spokój ducha, że nie będę musiał w razie problemów, porzucić motocykla gdzieś daleko, bo nie będzie mnie stać na transport organizowany na prędce...

Nie mówiąc już o tym, że dodatkowym plusem jest możliwość zabrania dodatkowego pasażera ale to jako bonus...

Łukasz.

Łukasz

 

Nie pytaj się co Twoja Magna może zrobić dla Ciebie. Zapytaj się co Ty możesz zrobić dla niej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korek to "oczywista oczywistość", mi jeszcze do głowy przychodzi odwrotne podłączenie węży do pompy wodnej(ten glebiej do ramy).

jak wczesniej napisałem . bez ogledzin gdybac możemy do woli.

 

A propos pompy, zauważyłem u mnie w pompie , że pojawił sie olej w otworku od spodu.. narazie zaślepiłem wkrętem i tak się zastanawiam czy w efekcie nie zobacze oleju w płynie.]\

z doświadczenia spodziewał bym sie tam płynu ale widze że akurat w moto pada szybciej uszczelnienie olejowe niż wodne

 

Odkamieniłem układ i nic się nie zmieniło, przewody nadla twrdnieją i w chłodnicy bombluje ciśnienie... Korek co prawdo mam nieoryginalny ale to nie zmienia faktu bomlowania plynu. ehh....sprawdze jeszcze te kable w pompie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[Laweta]

Wiesz, co innego jest wycieczka dookoła PL, zakręty, wioski, postoje, tempo średnio powolne a co innego blisko 1000km nudną autostradą z chęcią/potrzebą dojechania w jak najkrótszym czasie.

Twoja Madzia ma 12 lat a moja 25 - bardzo lubię nią jeździć, ale w dalsze wycieczki laweta jest jedyną możliwością - dzięki temu polatałem po alpejskich serpentynkach i po chorwackim wybrzeżu a wybrać się chcę do Hiszpanii i Maroka - może dla Ciebie to żenada a dla mnie spokój ducha, że nie będę musiał w razie problemów, porzucić motocykla gdzieś daleko, bo nie będzie mnie stać na transport organizowany na prędce...

Nie mówiąc już o tym, że dodatkowym plusem jest możliwość zabrania dodatkowego pasażera ale to jako bonus...

Łukasz.

 

Dwie dziewczyny jedna z forum Virago objechały całą Europę do okoła na Suzuki Wan wan 1253 cm . Może biorąc pod uwagę rocznik Twojego moto to wyj za granicami był by akceptowalny ale w PL to nie koniecznie autostradami trafiając do kolegów trochę pozwiedzać nie power max a namiocik poznać nowych ludzi i sprawdzić moto. Widziałem na pewnym zlocie wyśmiewali pewne osoby jako pseudo motocyklistów w związku ze zjazdem moto z lawety przed wjazdem na zlot tyle, że oni mileli lat naście ale do setki no i nowe HD, przyczepy kempingowe i co ma to wspólnego z motocyklistami którzy na nich śmigają nie wożą na lawetach ? Największe poważanie miał tam starszy pan który przyjechał na Simsonie AVO który jego dziadek dał jego ojcu a jego ojciec jemu moto po mimo lat i ciągłej eksploatacji wyglądało jak nowe. 1000 km w PL to nie ma nawet z Ustrzyk Górnych do Świnoujścia :) to nie wiem skąd taka autostrada w PL ? A jeśli chcesz to możemy gdzieś np w rejonie Bydgoszczy się spiknąć i polecieć dalej razem do Piaseczna najważniejsze tel do kumpli mi to się sprawdziło.

Edytowane przez poolski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[LAWETA CD]

Chyba nie doczytałeś kolego tego co napisałem: o lawecie pisałem w kontekście zlotu w Holandii = 900km z Poznania.

A w PL jak na razie nie wybieram się na żadnej lawecie, ale się nie zarzekam. Możesz się i śmiać. Każdemu wolno. Przyjdzie taki dzień gdy nie będzie mi się chciało bujać nawet 200km to se wezmę lawetę i zrobię koszulkę "Przyjechałem lawetą" :):)

Reasumując na zlot do NL się sam nie wybiorę - chętnych nie ma - a do Piaseczna jak najbardziej i jak na razie BEZ żenującej lawety :biggrin:

Łukasz

Łukasz

 

Nie pytaj się co Twoja Magna może zrobić dla Ciebie. Zapytaj się co Ty możesz zrobić dla niej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e tam zaraz żenująca laweta... , sam zbudowałem śliczną przyczepkę dla madzi bo miała być wleczona na wakacje za autem( w końcu i tak została w domu).

Nie zawsze da się rozdwoić i zawieść samochodem rodzinkę i pojechać moto na ten sam urlop.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[LAWETA CD]

Chyba nie doczytałeś kolego tego co napisałem: o lawecie pisałem w kontekście zlotu w Holandii = 900km z Poznania.

A w PL jak na razie nie wybieram się na żadnej lawecie, ale się nie zarzekam. Możesz się i śmiać. Każdemu wolno. Przyjdzie taki dzień gdy nie będzie mi się chciało bujać nawet 200km to se wezmę lawetę i zrobię koszulkę "Przyjechałem lawetą" :):)

Reasumując na zlot do NL się sam nie wybiorę - chętnych nie ma - a do Piaseczna jak najbardziej i jak na razie BEZ żenującej lawety :biggrin:

Łukasz

 

e tam zaraz żenująca laweta... , sam zbudowałem śliczną przyczepkę dla madzi bo miała być wleczona na wakacje za autem( w końcu i tak została w domu).

Nie zawsze da się rozdwoić i zawieść samochodem rodzinkę i pojechać moto na ten sam urlop.

 

Nie no laweta sama w sobie jest wporzo też swoją przyczepkę będę przerabiał żeby zabrać całą rodzinkę i moto tylko kolega tak pisał, że wyglądało jak by na zloty w PL i w koło komina woził moto na lawecie ;) Za granicą tylko po autostradzie 900 km jednym ciągiem to co innego :)

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...