Skocz do zawartości

Posiadacze Hondy Magna razem ( Honda VF 750 , VF750 )


Mr.DiPi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie, tym razem już jako szczęśliwy posiadacz Magny VF 700 z 84r ;)brak odpowiedzi na moje wcześniejsze pytanie tłumaczę sobie dublowaniem tematów ;) więc bez urazy wracam z kolejnymi ;)

Czy istnieje możliwość regeneracji sprężyn w tylnych amorkach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielkość ma znaczenie , v65 znacznie większa i cięższa

 

 

w necie znalazłem tylko wagę prawie 40 kg więcej, ale mi chodzi konkretnie o podanie różnicy w wymiarach. Mam 181cm i moja v45 delikatnie za mała mi się wydaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam zobaczyć ,fajna strona z danymi po polsku--------http://chudzikj.republika.pl/

musisz usiąść na konia i zrobić z 200m to poczujesz różnicę.

 

Witam ponownie, tym razem już jako szczęśliwy posiadacz Magny VF 700 z 84r ;)brak odpowiedzi na moje wcześniejsze pytanie tłumaczę sobie dublowaniem tematów ;) więc bez urazy wracam z kolejnymi ;)

Czy istnieje możliwość regeneracji sprężyn w tylnych amorkach ?

szukaj dobrych używek, a może serwis ma nowe sprężyny????na przód są.ponoć honda plaza to dobry serwis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

jestem szczęśliwym posiadaczem Hondy VF750 sabre myślę że to dobry dział do zasięgnięcia info na temat tego moto

 

 

zdecydowanie. polecam czytać od 1-szej strony, dowiesz się kilku rzeczy. :icon_arrow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

m

 

witam wszystkich posiadaczy madzi :)

mam taki problem moja madzia zaczeła mi dos mocno szarpac na 2-ce podejzewam ze to grubsza robota jak np. skrzynia.

ale ktos moze z was mial podobnie i poradzi co najlepiej robic z gory dzieki pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

m

 

witam wszystkich posiadaczy madzi :)

mam taki problem moja madzia zaczeła mi dos mocno szarpac na 2-ce podejzewam ze to grubsza robota jak np. skrzynia.

ale ktos moze z was mial podobnie i poradzi co najlepiej robic z gory dzieki pozdro

 

Na innych biega nie szarpie?

W przypadku braku paliwa takie objawy występują przy większym obciążeniu. Zacznij od tego, potem "iskra".

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na innych biegach wszystko dobrze silnik pracuje ładnie dobrze sie kręci na wszystkich biegach tylko ta 2 od jakiegos czasu zrywawiec chyba to nie problem iskry czy paliwa skoro tylko na tym biegu wystepuje problem chyba ze sie myle

jednym słowem pomocy co robic i co sprawdzac ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na innych biegach wszystko dobrze silnik pracuje ładnie dobrze sie kręci na wszystkich biegach tylko ta 2 od jakiegos czasu zrywawiec chyba to nie problem iskry czy paliwa skoro tylko na tym biegu wystepuje problem chyba ze sie myle

jednym słowem pomocy co robic i co sprawdzac ????

 

 

zrywa tzn. wyskakuje czy tylko szarpie. jeżeli przy odejściu bieg wyskakuje ,a po puszczeniu gazu dalej załapie i ciągnie to wyłącznie wina 2-jki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szarpie tak jakby mocno szczelił ze sprzegła na obrotach pozniej ciagnie i zaraz znowu. jakies pomysły co to moze byc i jak sie do tego zabrac ??

dzieki za odp

 

Jak dla mnie problemy z paliwem, albo iskrą (uparty jestem).

Spróbuj "przeciągnąć" na jedynce, bo na trójce to już prędkość będzie większa i też powinno szarpać, gdy obroty będą wysokie.

Podobną sytuację miałem przy dupnych przewodach wysokiego napięcia. Po przejechaniu kałuży dwa przednie gary miały problem z iskrą i też nieźle szarpało.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szarpie tak jakby mocno szczelił ze sprzegła na obrotach pozniej ciagnie i zaraz znowu. jakies pomysły co to moze byc i jak sie do tego zabrac ??

dzieki za odp

 

Jak dla mnie problemy z paliwem, albo iskrą (uparty jestem).

Spróbuj "przeciągnąć" na jedynce, bo na trójce to już prędkość będzie większa i też powinno szarpać, gdy obroty będą wysokie.

Podobną sytuację miałem przy dupnych przewodach wysokiego napięcia. Po przejechaniu kałuży dwa przednie gary miały problem z iskrą i też nieźle szarpało.

 

pozdro

 

 

popieram. pojeżdzij na jedynce po prostej wolno i szybko, co będzie się działo??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...