Skocz do zawartości

Posiadacze Hondy Magna razem ( Honda VF 750 , VF750 )


Mr.DiPi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

hehe zaliczyłem szlifa nie dawno ( palec złamany) i mając już moto w pieleszach postanowiłem się tego pozbyć.... chce zrobić wydech 4w2, dwa przednie cylindry w jeden tłumik i dwa tylne w drugi :D

 

Na allegro jest w tej chwili (przynajmniej była niedawno) aukcja sabry na części (fotka na zielonym tle) i właśnie były pospawane wydechy bez tego pod silnikiem. Ciekawi mnie odgłos :crossy: takiego układu. Poczekam jak zrobisz i posłucham Twojej opinii. Zdrowia przy zrastaniu palca :lalag:

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak ale z tego co dobrze kojarzę to dwa przednie tłoki chodzą razem i dwa tylne też... więc jak z przednich cylindrów połączę wydech i pójdę do jednego tłumika i z tylnymi to samo zrobię, to powinno chodzić jak V2

 

no tak mi się przynajmniej wydaje.. różnica napewno będzie w tym że vf kręcą ponad 10tyś

no cóż za trochę biorę się za dłubanie, o efektach będę na bieżąco informował :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie mam problem , doszedłem do wniosku że u mnie "coś" wyciąga akumulator , cały sezonik aku było podpiete miesiac temu odczepilem aku bo sie troche rozchorowałem i myslalem ze nie pojeżdze juz....wczroraj podpinam zeby przepalic moto a tu zoonk...myslałem ze nie zakreci (aku ładowałem 1-2 razy w tygodniu bo padało myslałem ze ze starosci) moto odpaliło po 2 obrotach wału....doszedłem do wniosku ze cos mi wyciąga aku , cos z elektryki na odpalonym moto wiecznie świeci się kontrolka aku nic nie pomaga potencjometr, ani przekładanie czujnika(w pełni sprawny) myslę ze te sprawys sie wiążą ale nie jestem pewien może coś wymyślicie ? bo ja juz opadłem z sił..."komputer" juz wymieniłem(tę płytkę drukowaną w całości)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro coś Ci wciąga aku to sprawdź, czy ładowanie masz prawidłowe. U mnie środkowy wyświetlacz nie działa, więc problemu nie mam ;) U mnie po każdym odpaleniu mrugnie parę razy warning, potem go kasuję i jest ok. Może to info o aku? Tego nie wiem, ale ładowanie prawidłowe mam :bigrazz:

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam.Od chyba 10 lat jeźdżę Magnami V65.Od siedmiu lat mam drugą i chciałbym by na zawsze pozostała u mnie.Nigdy mnie nie zawiodła.Cokolwiek to znaczy :wink: .To wspanialy motocykl.Obniżyłem go lekko,siedzenie także jest cieńsze przez co niżej i wygodniej sie siedzi i prowadzi.Nieszczęsna oryginalna kierownica,która nie nadaje się do prowadzemia tak szybkiego i zrywnego motocykla została obnizona i poszerzona. Już przed modyfikacja głowic,brała bez problemu na przyspieszenie podkręconą VTR.Obecnie sprawiłem sobie drugą maszynę,VTX i Magna będzie miała co nieco lżej.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich.mam zamiar kupic honde magne VF 45 rocznik 82,83,84 tylko pytanie czy 700 czy 750 czy silniki bardzo się różnią i jak z częściami

Witaj kolego , polecam Magne 750 c jest mocnjejsza, częśći nie ma problemu , motocykl kultowy i silny jak lokomotywa pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...