Skocz do zawartości

Posiadacze Hondy Magna razem ( Honda VF 750 , VF750 )


Mr.DiPi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Stosuję półsyntetyk 10w40 ale chyba czas przejść na gęstszy (lub tańszy :) )

Pałowanie po autostradzie powoduje niestety dość szybkie szamanie oleju , chyba pierścienie zdychają :crossy:

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś mi może powiedzieć jak mogę się pozbyć ostrzeżenia o akumulatorze ? mam dobre ładowanie (14v) czujnik lądował w wszystkich komorach , w dodatku sprawdzałem ma opór 680ohm , próbowałem z potencjometrem i doopa nic jakieś pomysły ? kabelek idacy z zegarów ma 12v napięcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stosuję półsyntetyk 10w40 ale chyba czas przejść na gęstszy (lub tańszy :) )

Pałowanie po autostradzie powoduje niestety dość szybkie szamanie oleju , chyba pierścienie zdychają :)

A jakiej klasy gęstszy byś polecił?do mojego moto oczywiśćie półsyntetyk?

 

czy ktoś mi może powiedzieć jak mogę się pozbyć ostrzeżenia o akumulatorze ? mam dobre ładowanie (14v) czujnik lądował w wszystkich komorach , w dodatku sprawdzałem ma opór 680ohm , próbowałem z potencjometrem i doopa nic jakieś pomysły ? kabelek idacy z zegarów ma 12v napięcie.

witaj posprawdzaj czy gdzieś nie masuje przewodu na zegarach!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stosuję półsyntetyk 10w40 ale chyba czas przejść na gęstszy (lub tańszy :eek: )

Pałowanie po autostradzie powoduje niestety dość szybkie szamanie oleju , chyba pierścienie zdychają :buttrock:

 

Czyżby olej znikał? W jakiej ilości?

My wracając od Bubera do 180 dochodziliśmy ;) ale mi jeszcze nie znika, no może troszkę.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Peterek, jadąc do Bubera pałuję 250km na A4 czyli nie schodzę poniżej 140-150kmh non stop. Silnik pracuje długi czas na wysokich obrotach.

Wygląda na to że troszkę wszamał oleju jadąc w tamtą stronę. Na miejscu zrobiłem dolewkę ale nie sprawdziłem ile mam teraz po powrocie.

Przy lajtowej jeździe z prędkościami rzędu 100-120 lub w mieście bierze praktycznie niezauważalne ilości.

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ad.1http://www.urbandictionary.com/define.php?term=Honda%20Magna%20v65

Ad.2To zależy czego się spodziewasz.

Ad.3 jak wszystko na czas wymieniasz i dbasz o moto to służy wiernie. Jeżdżę Magną od '99. Jestem zadowolony. :banghead:

pis(s) off🦆

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukuje prawego boczka do magny v45 z 84 roku, zginal mi kiedys podczas jazdy i teraz mam akumlator na wierzchu. na allegro ciezko znalesc. interesuje mnie bordowy kolor ewentualnie oba boczki w innym kolorze. wiecie gdzie moglbym takie kupic??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanownych forumowiczów.

Od kilku dni jestem szczęśliwym posiadaczem pięknej Hondy VF 750c.Ponieważ jest to mój pierwszy motocykl od 20 lat,bardzo proszę o kilka słów i opinii na temat tego motocykla.Gdyby ktoś mógł pomóc i podać jakiś link do serwisówki to z góry dziękuję.Może na forum jest ktoś z 3miasta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...