Skocz do zawartości

Aprilia rx pomocy


Rekomendowane odpowiedzi

Ja troche nie na temat, ale tez o RX. Mam RX 125 z silnikiem ROTAX123. Rok produkcji 1992. Musze zamówić kilka częsci do niej i tutaj jest problem. W dowodzie mam wpisanie Aprilia RX 125 GF. A w sklepie mam do wyboru: RX 125, RX 125(francja) oraz RX 125 R. Jestem w kropce. Czym różnią się te modele i jaki ja mam...Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja troche nie na temat, ale tez o RX. Mam RX 125 z silnikiem ROTAX123. Rok produkcji 1992. Musze zamówić kilka częsci do niej i tutaj jest problem. W dowodzie mam wpisanie Aprilia RX 125 GF. A w sklepie mam do wyboru: RX 125, RX 125(francja) oraz RX 125 R. Jestem w kropce. Czym różnią się te modele i jaki ja mam...Pzdr

 

Jeśłi zamawiasz części silnikowe, to mówisz że ROTAX 123 z tego rocznika i wszystko. Niezależnie czy to jest RS czy RX czy inne moto z tym silnikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no fajnie ze motul jest lepszy od mobil 1...

 

ale chodzi mi o olej do mieszanki:>

 

 

No na bank nie leje mobil 1 - mobil 1 to nazwa wlasna danego produktu - to jest olej silnikowy syntetyczny

Mobil jakis tam to jest moze do mieszanki ale nie mobil 1 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale właśnie nie chodzi o częsci silnikowe tylko o akumulator i uszczelniacze na zawieche...może po numerze ramy.

 

Zmierz sobie ile masz miejsca na akumulator i zamów (najlepiej do motoromy, tam kolesie znają sie na włoskich sprzętach i zawse dobrze mi doradzali) taki żeby pasował (też napięciowo). To samo zrób z uszczelniaczami, zmierz lagi i zadzwoń, powiedz że masz RXa rocznik 92 a wymiar lagi to ... na pewno będą wiedzieć jakie wysłać. Najprostrzy sposób.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o akku to do RXa jest taki

http://www.batteryweb.com/motorcyclebatt-d...orcycleYB12Volt

ja na takim jeżdżę i jest OK

 

to pzry okazji jest chyba jeden z popularniejszych akku do skuterów, więc we wszystkich sklepikach go mają i tani jest Yuasa jakieś z 40-50 zł + elektrolit za grosze.

 

dla pewności sprawdź wymiary czy u ciebie wejdą - są w linku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...