Skocz do zawartości

Zdałem prawko!


fv
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gratuluje!!! :lalag:

 

Całkiem niedawno miałem identyczne powody do zadowolenia... :biggrin:

 

Ale niestety najgorsze jest czekanie na prawko :clap:

Ja już swoje odebrałem!!! :clap: Czekałem zaledwie 2 tygodnie i se śmigam na legalu... hehehe :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zechciej przyjąć moje gratulacje! :clap: Śledziłem wątki Twego autorstwa (rozterki, czy kupić motorower itp.), a teraz cieszę się Twoim szczęściem. :biggrin:

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratuluje koledze zdanego egzaminu :icon_exclaim: Nic tylko teraz czekac na papierek :>

 

A c do tej strony to juz tydzien a dalej moich danych nie ma :/

 

Pytanie do Tomka Kulika: czy prowadzicie moze statystyke zdawalnosci za pierwszym razem? :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Wam bardzo za gratulacje!

 

Wciąż jeszcze nie mogę uwierzyć, że moje marzenie w końcu się spełniło :icon_exclaim: Wieczorem było wino, szampan, lody i to cudownie ciepłe uczucie zwycięstwa :->

 

Za radą Piotrka Gadaja ubrałem się w jeansy, koszulę z krótkim rękawem i glany. Miałem ze sobą swój kask, kominiarkę i rękawiczki. Przyszedł jeden chłopak na egzamin w kurtce (na codzień jeździ R6 ;-), powiedziałem mu żeby to schował. Myślę, że ten jeden raz warto było zaszaleć i ubrać się "źle".

Dwóch instruktorów, moja dziewczyna i kilku kolegów doradzało mi żeby nie kusić losu zakładając skórę.

 

Ile się teraz czeka na prawo jazdy w podwarszawskich miejscowościach? Muszą papiery wysłać do Pruszkowa. Za ile mogę się spodziewać dokumentu (znam stronkę ze śledzeniem)?

 

No i najważniejsze: są jakieś komisy motocyklowe otwarte w sobotę? :-) Niestety w tygodniu nigdzie nie dojadę przed 18...

 

PS: za miesiąc mam urodziny. Jeśli wszystko wypali, będą to zdecydowanie najlepsze urodziny i wakacje od lat. Trzymajcie kciuki za urzędników ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i najważniejsze: są jakieś komisy motocyklowe otwarte w sobotę? :-) Niestety w tygodniu nigdzie nie dojadę przed 18...

Czytając Twoje posty na 4um, myślę, ze jestes facetem któremu nie chodzi o 'jakiś komis', ale o dobry i z pewnym sprzętem.

Ostatnio czytałem komentarze na naszej stronce - motomapa warszawa i zwróciłem uwagę na http://www.motomotion.pl/.

Sprawdź, może wystarczy telefon, a ktoś zostanie chwilę , żeby z Tobą pogadać. Interes to interes. Ten komis poleca Tomek K. /wiesz kto/

Przyjemności z jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...