Skocz do zawartości

28-29czerwca Augustów


vx800
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W razie zwalenia się większej ekipy, będziemy kombinować więcej domków, albo namioty. W ten weekend załatwię sprawę do końca (byłem chory i nie mogłem wcześniej), więc jeżeli ktoś chce się potwierdzić, baaardzo proszę o PW (sorki za ponowne potwierdzanie, ale może ktoś sobie odpuścił, albo coś tam)

 

PZDR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa wygląda następująco:

 

Ośrodek sie znalazł. W samym Augustowie. Cena domku 20 zł od osoby, w domku (bardzo ładnym) jest lodówka, kuchenka. Kibel w sanitariacie - dużym i nowym.

 

niestety rezerwacji nie udało się zrobić, jednak obecny kompetentny osobnik zapewniał, że będą miejsca w interesującym nas czasie. jak nie, zawsze da się coś wymyślić, ewentualnie rozbić namioty.

 

Także plan jest taki: 28 w sobotę rano umówimy się w Augustowie, zobaczymy, jak wygląda sytuacja w w/w ośrodku, rozejrzymy się, ustalimy plan spania, po czym ... polatamy po okolicy, pooglądamy ciekawe miejsca, poleżymy nad wodą, pokąpiemy się, możemy polatać na nartach wodnych .... potem zakupimy browary i pojedziemy ... kontemplować.

 

Pasuje?

 

PZDR

 

PS. Na razie potwierdzili swój udział:

- Maniek7 z Martą

- Rafik z Martą

- Paweł solo

- ja z Karoliną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

HAlo Warszawka i okolice! Ponieważ prawdopodobnie tylko w środę będę miał dostęp do neta (potem jestem u pepików) dajcie znać o której i skąd w sobotę jedziemy. Ja wracam w piątek, wieczorem jestem pod telefonem (sms-em :P ?).

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okolice wyjezdzają w sobote po południu z białego na weteranach

jakieś 70-80 km/h plus ze 2 remonty po drodze

martwi mnie tylko to, ze tak mało osób jedzie, przeciez chyba wiekszość uczestników forum ma motocykle, chyba, że nie, a to dziwne, z mazur tez jest sporo osób i jakos nic sie nie odzywają nie mają odwagi, a jeszcze pare miesiecy temu ktoś z mazur pisał zeby zrobic jakąś imprezke u nich, a teraz cicho, przeciez sa wakacje, sesja skonczona , mozna przyjechac weteranem, nikt nie bedzie się śmiał, ze to WSK czy MZ.

nasz kolega az z Lublina przyjechał MZ do Lęczycy i to w deszcz, to jest gośc :P

chyba trzeba poruszyc ten temat przy piwie, które ma wiekszą oglądalnośc :P

bo zaczynam sie matrwic o forumowiczów, ze tylko pisza a mało robią.

www.sokolriders.com

--- jezdze bo lubie ---

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witka,

domki udało się ostatecznie zarezerwować.

Niestety: koszt wzrósł. Za osobe trzeba będzie zabulić 37 zeta. jest to dużo, ale domki są bbardzo fajowe. mam nadzieję, że nie odstraszy to ekipy.

 

Poza tym płacimy za osobę, więc można będzie zachachmęcić coś i wcisnąć kilka osób (zależnie od liczebności całej zgrai) za friko. Wtedy koszt byłby mniejszy.

Cena jest wyższa, bo:

- jest sezon

- możemy się wbijać już od rana w sobotę, a nie np. od 17

 

W razie pytań - zapraszam na PW, lub:

[email protected]

 

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domki:

- w każdym domku jest: kuchnia i dwa pokoje. W jednym są 3 łóżka, w drugim wersalka rozkładana.

Na pewno da się dostosować do naszych potrzeb.

 

PZDR.

 

W najlepszym wypadku każda para będzie miała własną chatkę :P , w najgorszym - mamy dwie do podziału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Poznań? Dominik deklarował się z imieninami? Panowie doktorzy? Pablo & Co.? A Michał - ma na plunięcie! Może się państwo szlachta ruszą ...!

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł nie rob nam tego!!!

Jak to imieniny Boruty bez Boruty :?: A z miałem nadzieje że tym razem będę mógł "chlapnąć" kielicha z Toba :cry: :cry: :cry:

Sie nie wykrecaj,pakuj klamoty ,dupsko na moto i ognia :twisted:

Czarny, ciężki, szybki... Olympus E-3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...