Skocz do zawartości

Borki 2006


Rekomendowane odpowiedzi

więcej dowiesz się w Borkach :icon_twisted:

Kurcze... też bym przyjechał... :smile:

Ale nie mogę :icon_exclaim:

Łykend zajęty... :icon_exclaim: Może "następnom razom"...

Miłej zabawy życzę :icon_mrgreen:

Do czasu, kiedy skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że w kraju jest tylu idiotów. (by S. Lem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... :icon_exclaim: ...to chyba u Baryla na plecaku :icon_mrgreen:

 

pozdr & c u @sat,

w

No tak, bo jak się zamienimy miejscami to prędkość nagle spada do 5km/h :icon_twisted:

Oj Wojtasik, ja ostatnio nawet czerwonych świateł nie uznaję :icon_exclaim: Teee, chłopie a Ty to zamierzasz pojawić się w Borkach, czy też nadal masz samobójcze myśli o założeniu rodziny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

:icon_mrgreen: Jestem"nowy" chciałllbym dołączyć do Borek ,Jak to widzicie "starzy" forumowicze?

 

EEE JA JESTEM ,,NOWY " no NOWY011 ... BEz plagiatu proszę :icon_exclaim:

 

Dobra żart.. Słuchaj ,,swieżaku" przylatuj śmiało widzę że masz akceptacje pierdzieli z EKG, także moja w tym rola co by ci LUKSUSY załatwic na miejscu. Spanie sauna , dziewczyny , chłodne piwko, ewentualnie męskie RYCHY... hehe Jak juz masz Akceptacje elitarnej PERWERY przybywaj. :icon_exclaim:

 

Co do noclegu , przeczytaj link dotyczący rezerwacji, dowiesz się jaki jest skład domków, zawsze sie do kogoś możesz dokoptac co by za dobe nie płacić 90 zeta. Jestem na miejscu pytaj o NOWEGO 011- większośc mnie zna...... ehhhhhhh albo poznała ehhhhhhh...... :icon_twisted:

 

Ja bede dopiero o 18 , i odrazu bede załatwiał sprawy u kierownika ... do zobaczenia..JUTRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpalamy z Laskami jutro o 14.00 spod MikDonosa w Jankach.

 

Eh, i trzeba będzie ścigać dziewczyny po gierkówce...

W sumie jak tak sobie o tym pomyślę...

To całkiem niezły plan na wczesne popołudnie :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

UWAGA!!! Proszę się nie smiać z mojego ROZRUSZNICZKA

Przemku nie jestes sam. ,,Serduszko" mojego Fredka tez jest juz troche zmaltretrowane i czasami dostaje atakow :icon_exclaim:

To sie beda smiac z dwoch rozruszniczkow :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra pomyleńcy - załatwilem pogodę - ma byc super - 20 st.C i bez opadów. Nie dziękować. Należy sie skrzynka Pilsnera :icon_exclaim: , to chyba niewiele, co ? :icon_twisted:

 

 

Przysmak śniadaniowy x 3 ( CZYLI) szProty w oleju x 2....pęta .... To tak na wszelki , na tzw. wstępny rozruch wieczorny.

 

Odwal się dobra ??? Jakaś perwera Ci się marzy ? Chcesz mnie użyć jako tzw wstępny rozruch wieczorny ?

 

No to już dzisiaj :icon_exclaim: K........a damy czadu tradycyjnie :icon_mrgreen:

Edytowane przez Prot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem"nowy" chciałllbym dołączyć do Borek ,Jak to widzicie "starzy" forumowicze?

 

:D Jestem"nowy" chciałllbym dołączyć do Borek ,Jak to widzicie "starzy" forumowicze?

Ja tam z nimi nie jadę Panie bo zaraz jakiś nawalony będzie chciał mi łokatanke zrobić

 

WOJTASIK !!!!

Aśka jako plecaczek jeździ znacznie szybciej tylko o tym nie wie :D

 

Aśka

Nie szpanuj proszę ....................... :icon_twisted:

 

 

K&$^#*%$WA nie będzie mnie z Wami :icon_exclaim: :icon_exclaim: :icon_mrgreen: :smile: :icon_mrgreen: :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

INFO dla pragnących się podłączyć:

Warszawska grupa gorrrrących dziewczyn (lub jak kto woli "chopów z cycami") wyrusza w piątek o godzinie 14, MC Donald, Janki. Tempo tetrycze 100-120km. Szybszą jazdę zaprezentujemy w Borkach na specjalne życzenie :icon_exclaim: Jeżeli ktoś wyraża zainteresowanie w dotrzymaniu nam towarzystwa to serdecznie zapraszamy wszelakie ślimaki, kaleki i ofiary losu.

JoAśka

P.S. Betty, deszczyk pada, a to może tylko oznaczać, że czarownice jadą :icon_twisted:

 

Chętnie bym dołączył do zacnej grupy "ślimaków, kalek i ofiar losu" :icon_exclaim: ale nie wiem, o której uda mi się wyrwać z zakładu. Jeżeli się uda to OK ale nie czekajcie na mnie :icon_mrgreen:.

pzdr

Znawcy mówią, że znacznie zabawniej jest najpierw się kochać, a potem zadawać pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teee, chłopie a Ty to zamierzasz pojawić się w Borkach, czy też nadal masz samobójcze myśli o założeniu rodziny?

...zamierzam... zamierzam... ale dopiero w sobote popoludniu... za chwile... smigam do kazika... na sluzbowy raut... i tylko jak sie ockne w sobote... (pewnie kiela 14 :icon_exclaim:) ...to wskakuje na czarnego diabla... i kiiiitaaaa nach borken... :icon_twisted:

 

...a wiesz... z ta stabilizacja... to jest tak... ze czlowiekowi... rozne rzeczy na kacu... do glowy przychodza... i praktycznie zawsze sa to glupoty :icon_exclaim: ...tak wiec juz mi przeszlo... i powrocilem... do normy... czyli... DO PIEKLA!!! :icon_mrgreen:

 

pozdr,

w

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a wiesz... z ta stabilizacja... to jest tak... ze czlowiekowi... rozne rzeczy na kacu... do glowy przychodza... i praktycznie zawsze sa to glupoty :icon_exclaim: ...tak wiec juz mi przeszlo... i powrocilem... do normy... czyli... DO PIEKLA!!! :icon_mrgreen:

 

 

A już myślałem że następnemu odbiło :icon_twisted:

 

Bravo Jasiu, Jogi Babuuuuu :icon_exclaim:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...