Skocz do zawartości

Borki 2006


Rekomendowane odpowiedzi

Nawet Michał Kaczmar obiecał, że będzie "konsumował" w megailościach ... Ty a może Ty kogoś chcesz zniechęcić ???

 

Ja nie moge dac takiej obietnicy bo jestem abstynentem od urodzenia ale moge obiecac ze nie bede nikogo zachecal do abstynencji i nie bede glosil zadnych hasel antyalkoholowych - Prot ! czy to wystarczy ??

Edytowane przez MichałKaczmar.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...chciałbym zaproponowac abyśmy w Borkach nie spożywali alkocholu.

Gerard, ochlajmordo, a nie pomyślałeś, że chruściki może wolałyby się do nas dołączyć i ostatnie dni życia spędzić na rozpuście nurzając się w hektolitrach alkoholu??

Ja osobiście jestem za podwyższaniem statystyk we wszystkich dziedzinach życia.

Avatarek rewelacyjny!!! :icon_eek: Teeee Barył, rycerze zmartwychwstali :icon_eek:

 

P.S. przepraszam, a ja ciągle o seksie....

:notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba nie jest OT :notworthy: ?

 

Słowa BARDZO TRUDNE do wymówienia po spożyciu:

1. Wyindywidualizowany entuzjasta

2. W czasie suszy szosa sucha

3. Jola lojalna, lojalna Jola

 

Słowa ABSOLUTNIE NIEMOŻLIWE do wymówienia po spożyciu:

1. Nie, dzięki chłopaki, mi już nie polewajcie...

2. Nie, nie namawiajcie mnie, nie będę śpiewał...

3. Przykro mi piękna nieznajoma, ale nie mam ochoty na seks ...

 

pzdr

Znawcy mówią, że znacznie zabawniej jest najpierw się kochać, a potem zadawać pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widze,że nastawienie całości jest MEGA POZYTYWNE :biggrin: i o to chodzi!!!! Już nie mogę się doczekać... a tu jeszcze tyle godzin :icon_eek:

 

UWAGA!!! Proszę się nie smiać z mojego ROZRUSZNICZKA w mojej wysłużonej Virażce - obiecuje,że po sezonie go naprawie... :icon_eek:

 

On ma taką przypadłość,ze jak nikogo nie ma to pali 100/100 ale jak chcę aby nie gruchotał to robi mi na złość - no cóż BABCIE tak mają,ze czasem gruchoczą - to wina starości (ale i tak ją KOCHAM :biggrin: ) Choć czasem mam ochotę ją zostawić pod jakimś płotem... ale zawsze po nią wracam :notworthy: Bo poza tym rozruszniczkiem jest SUPER HIPER... :icon_eek: Dobra koncze juz bo chyba zanudzam... DO ZOBACZENIA w BORECZKACH. (naprawde ją KOCHAM :icon_eek: )

Edytowane przez przemek3578
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej wyznawcy i wielbiciele Protra - chcecie wszyscy wpierd*l ? Zacznę od tego kto to wymyslił !!!!!!!!!

 

 

 

Edyt: zapomniałem buźki .... :icon_mrgreen: :wink:

 

 

 

Ja nie moge dac takiej obietnicy bo jestem abstynentem od urodzenia ale moge obiecac ze nie bede nikogo zachecal do abstynencji i nie bede glosil zadnych hasel antyalkoholowych - Prot ! czy to wystarczy ??

 

 

Nie - nie wystarczy.

 

W Borkach jest taki zwyczaj, że nie wpuszczą Cię do domku na noc ( lub o poranku) , jak nie wali od Ciebie nadtrawionym piwskiem, tudzież świeżo spożytą gorzałą.

 

W zeszłym roku nawet wyznawcy Jehowy walili w gardło aż dudniło, a Ty mi tu Michale, o jakiś ślubach przy urodzeniu, złożonych nieświadomie wyjeżdżasz ??? Puknij się w czoło. Borki to nie zlot facetów w habitach ... Motocykliści to źli, niedobrzy, wiecznie pijani faceci, dawcy i mordercy, przez których giną niewinni ludzie. A poza tym ... jak Ty chcesz się z nami "komunikować" ? Ty już Piękny Kawalerze, ponad rok m.in. mnie zwodzisz ... obiecujesz... przyjeżdżasz ... i teraz co ... przykrość chcesz nam wyrządzić ???????

Edytowane przez Prot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oleśka napisała:

Uwaga do wszystkich Forumowiczów !!! Jak Przemek odpali, to wszyscy zaczynamy się śmiać!

 

OLEŚKA :biggrin: nuu...nuu...nuu...!!! - tak powiedziała moja KOCHANA córeczka :cool: jak zobaczyła Twój pościk.... :wink: broni Tatusia choć ma dopiero 11 miesięcy :icon_mrgreen: Nadia bo tak ma na imie śle buziaczki dla wszystkich miłośników grzechoczących rozruszniczków :eek:

Edytowane przez przemek3578
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...