Skocz do zawartości

Powerslide


redline
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Podobne slajdy można było oglądać w Bednarach w wykonaniu Raptownego :icon_razz:

 

A w Poznaniu to wszystkie pasy malują już nie-ślizgającą się farbą i nie można się pobawić przy ruszaniu :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobne slajdy można było oglądać w Bednarach w wykonaniu Raptownego :icon_razz:

 

A w Poznaniu to wszystkie pasy malują już nie-ślizgającą się farbą i nie można się pobawić przy ruszaniu :icon_razz:

Buuu, czyli koniec z powerslide'ami na przejsciach :)

A ja juz sie przyzwyczailem zeby biale na drodze omijac :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Krakowie na zamknietym odcinku autostrady tez jest łądny teren tylko dużo szkła. Ale dzisiaj chyba tam sprzątali nawierzchnię to może dziś będzie ciekawsza jazda. Jak ktoś potrafi tak kontrolować moto to zapraszam - miło bedzie popatrzeć :icon_razz:

 

Pozdrowienia z Wieliczki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teach dobrze lata, skubaniec dopiero co zlamal kregoslup i znowu wariuje !! Dla mnie tacy ludzie jak On, czy tez Pastrana to po prostu anioly... Nie moge uwierzyc w to, ze po tych wszystkich upadkach, zlamaniach Oni dalej maja sile przekraczac kolejne granice ludzkich mozliwosci !! Po prostu cos pieknego... Do takich ludzi mam najwiekszy szacunek, ktorzy potrafia cos Soba reprezentowac, a nie tylko napakuja sie na silowni sterydami kupionymi od jakiegos pierwszorzednego farmaceuty i zgrywaja kozakow... To jest prawdziwa pasja, ktora osiaga sie przez bardzo dlugie lata, ale moim zdaniem warto... Mam nadzieje, ze kiedys chociaz w polowie bede taki dobry jak On... :D Dobrze jest czasem pomarzyc... :banghead: :D

Edytowane przez CbR600f
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...