Skocz do zawartości

Kawasaki ZZR 1100


Rekomendowane odpowiedzi

Mój w papierach jest 1994. Na "szafie" będzie już 60tys. km i jeszcze nieźle się trzyma. Mam nadzieje ze zostanie ze mną jak najdłuzej. Jak tylko najde chwile to wyjmuje aku i jak będzię pogoda to zrobie sobie rundke koło domu. A może zrobimy jakieś spotkanie w nowym sezonie? Jest tu ktoś z Warszawy, kto ma zygzzaka? Niedaleko mnie śmiga czarny 1100 tylko go niemoge "złapać" i porozmawiać.

Mój ma w tej chwili 63 tysie i w sumie chodzi jak żyleta nie licząc stuków przy odpalaniu.Być może odzywa się sprzęgiełko rozrusznika.Nie jest to na razie objaw szczególnie upierdliwy,więc poczekamy co się będzie działo dalej.Nie mogę się doczekać wiosny.Mają być teraz trochę wyższe temperatury,więc jak tylko będzie można to przepalę maszynę i zrobię chociaż kilka kilosów.Co do jakiegoś spotkania w przyszłym sezonie,to jaknajbardziej.Tylko gdzie proponujesz?

Evan napisz trochę więcej szczegółów dot. tych uszkodzeń w Twoim Zygzaku.Trochę mi podniosłeś ciśnienie...O jakie uszkodzenia aluminium chodzi?Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee może jakaś wadliwa sztuka mu się trafiła... na jakimś zagranicznym forum czytałem że chłop nawinął ponad 200 tys na zygzaka.. potem sprzedał go i kupił sobie nowszego... mój po przebiegu ok 70 tys pił co prawda olej i sprzęgiełko rozrusznika powiedziało dość, ale poza tym nic go nie bolało...kolegi zygzak na szafie ponad 80 tys km i nic sięnie dzieje... Ale w moim zauważyem delikatnie pęknięcia na ramie...w miejscu gdzie łączy się z dolnym podciągiem stalowym przy górnych mocowaniach... nie wiem czy było to spowodowane tym że moto było bite, czy zmęczenie materiału w wyniku napręzeń... raz celowo zajrzałem w to miejsce w innym zygzaku i też miał tam drobne pęknięcia... W swoim dla pewności delikatne spawanko aluminium zapodałem i było ok. No ale co by nie mówić , to Honda jakością i niezawodnością kładzie chyba wszystkie inne marki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee może jakaś wadliwa sztuka mu się trafiła... na jakimś zagranicznym forum czytałem że chłop nawinął ponad 200 tys na zygzaka.. potem sprzedał go i kupił sobie nowszego... mój po przebiegu ok 70 tys pił co prawda olej i sprzęgiełko rozrusznika powiedziało dość, ale poza tym nic go nie bolało...kolegi zygzak na szafie ponad 80 tys km i nic sięnie dzieje... Ale w moim zauważyem delikatnie pęknięcia na ramie...w miejscu gdzie łączy się z dolnym podciągiem stalowym przy górnych mocowaniach... nie wiem czy było to spowodowane tym że moto było bite, czy zmęczenie materiału w wyniku napręzeń... raz celowo zajrzałem w to miejsce w innym zygzaku i też miał tam drobne pęknięcia... W swoim dla pewności delikatne spawanko aluminium zapodałem i było ok. No ale co by nie mówić , to Honda jakością i niezawodnością kładzie chyba wszystkie inne marki.

Dzięki za info odnośnie ew.pęknięć ramy będę musiał obadać swoją.W końcu to o bezpieczeństwo chodzi.A to że olej znika...no cóż należy się z tym liczyć.Na pewno nie są to jednak duże ilości,chyba że moto będzie intensywnie pałowane.Ja jestem daleki od tego,sama świadomość osiągów motocykla mocno podnosi mi samopoczucie :buttrock: Oczywiście od czasu do czasu trzeba z lekka dać w palnik,ale z umiarem :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc :buttrock:

a ja mam juz nowa zabawke

suzuki gsxr 600 srad 99r z wloch

najmniejszy sprzet jaki mialem hehe [pojemnosciowo]

pozdro dla ciebie krzychu i innych tez :buttrock:

dr750big ,hd evo 1340 ratrost ,gsxr 1100 91' , ram hemi 5.7

http://www.bikepics.com/members/kulka/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KRZYCHU66 oczywiście, że go jeszcze mam. Mam zaliczone 2 sezony na moim zygzaku i jak na razie jestem zadowolony. Pozdro.

Irek pozdrawiam,napisz coś czasem.A na magrinesie,to do Rawicza mam przysłowiowy rzut beretem(szczególnie Zygzaczkiem)W razie czego to zapraszam też do mnie :buttrock:

 

czesc :biggrin:

a ja mam juz nowa zabawke

suzuki gsxr 600 srad 99r z wloch

najmniejszy sprzet jaki mialem hehe [pojemnosciowo]

pozdro dla ciebie krzychu i innych tez :biggrin:

No to gratulacje!Będzie chyba spoko dla ciebie do szybkiego latania po winklach-tak jak lubisz :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle ze tak . w sumie nawet nie probuje dorownac mojej 750 K1 tej co widziales na bazarku ale cuz -ten tez musi mi wystarczyc na ten sezon.

dr750big ,hd evo 1340 ratrost ,gsxr 1100 91' , ram hemi 5.7

http://www.bikepics.com/members/kulka/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Pisałem, że miałem problemy z aluminium. Generalnie rama ok.:) Nie pękała, a po ślizgu następowało wgniecenie boku ramy co jest charakterystyczne dla położonego ZZRa. Natomiast pękł mi wysprzęglik przy dokręcaniu jednej z 3 jeśli dobrze pamiętam śrub; pozrywałem chyba z 7 gwintów mimo, że kręciłem kluczem dynamometrycznym z momentem podanym w serwisówce, np. pękła miska olejowa:))). Notorycznie luzowały się wszystkie śruby i bez loctite ani rusz, dwa razy zgubiłem przedni błotnik (hehe - sporo hałasu robi), co chwila przycierałem kolektorami o większe przeszkody (ale miałem Remusa) itp itd:)).

Nie zmienia to faktu, że do dalekiej turystyki to motocykl idealny mimo niewielkiej ładowności i dziwnej pracy silnika:)). Jak wiecie to kawał kloca i do jazdy na wprost jest doskonały (uwaga na wyjazd z lasu:), winkle gorzej, hamulce wiadomo, choć ograniczniki przy podnóżkach pościerałem. Generalnie gdy uznałem, że zbyt wiele będzie kosztowała reanimacja mojego marzenia, zrobiłem z niego streeta (chyba pierwszego w galaktyce:)... no raczej planowałem, gdyż po odcięciu tylnego stelaża, i wywaleniu pięciotonowych owiewek pojawił się kupiec który go odbudował i dokulał kilkadziesiąt tys. km, a ja przesiadłem się na XX'a którym jeżdżę do dzisiaj:)

Jeśli kogoś to zainteresuje, wrzucę kilka fotek mojego streeto-zygzaka:)

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Pisałem, że miałem problemy z aluminium. Generalnie rama ok.:) Nie pękała, a po ślizgu następowało wgniecenie boku ramy co jest charakterystyczne dla położonego ZZRa. Natomiast pękł mi wysprzęglik przy dokręcaniu jednej z 3 jeśli dobrze pamiętam śrub; pozrywałem chyba z 7 gwintów mimo, że kręciłem kluczem dynamometrycznym z momentem podanym w serwisówce, np. pękła miska olejowa:))). Notorycznie luzowały się wszystkie śruby i bez loctite ani rusz, dwa razy zgubiłem przedni błotnik (hehe - sporo hałasu robi), co chwila przycierałem kolektorami o większe przeszkody (ale miałem Remusa) itp itd:)).

Nie zmienia to faktu, że do dalekiej turystyki to motocykl idealny mimo niewielkiej ładowności i dziwnej pracy silnika:)). Jak wiecie to kawał kloca i do jazdy na wprost jest doskonały (uwaga na wyjazd z lasu:), winkle gorzej, hamulce wiadomo, choć ograniczniki przy podnóżkach pościerałem. Generalnie gdy uznałem, że zbyt wiele będzie kosztowała reanimacja mojego marzenia, zrobiłem z niego streeta (chyba pierwszego w galaktyce:)... no raczej planowałem, gdyż po odcięciu tylnego stelaża, i wywaleniu pięciotonowych owiewek pojawił się kupiec który go odbudował i dokulał kilkadziesiąt tys. km, a ja przesiadłem się na XX'a którym jeżdżę do dzisiaj:)

Jeśli kogoś to zainteresuje, wrzucę kilka fotek mojego streeto-zygzaka:)

 

Pozdro

 

Zapodawaj zapodawaj... kilka streetów na bazie zygzaka już widziałem, ale chyba są lepsze bazy do budowy streetów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mój ma ślad na lewej stronie stronie ramy po glebie, ale jestem spokojny bo widać po owiewce i naprawie przewodu od wody ze to była gleba na parkingu. Koleżanka za to porysowała mi prawą strone, jak się dosłownie przykryła zygzakiem. Ehhh dać kobiecie posiedzieć na motocyklu. Co do spotkania to gdzieś pośrodku, żeby każdy miał blisko. Jestem z Warszawy więc proponuje Toruń. Teraz Wasze propozycje. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mój ma ślad na lewej stronie stronie ramy po glebie, ale jestem spokojny bo widać po owiewce i naprawie przewodu od wody ze to była gleba na parkingu. Koleżanka za to porysowała mi prawą strone, jak się dosłownie przykryła zygzakiem. Ehhh dać kobiecie posiedzieć na motocyklu. Co do spotkania to gdzieś pośrodku, żeby każdy miał blisko. Jestem z Warszawy więc proponuje Toruń. Teraz Wasze propozycje. Pozdrawiam

Tylko nie Toruń plizzzzzzzzz! :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To podaj swoją propozycje. Mi jest objetne. Chce tylko żeby spotkać się, pogadać. Zobaczyć swoje zygzzaki i takie tam.

To trochę żart był...Ale tak naprawdę Toruń kojarzy mi się już tylko z Ojcem Dyrektorem...

Można się spotkać np.w Łodzi,a jeszcze lepiej w Kielcach,bo odwiedziłbym przy okazji dobrego znajomego.Nie wiem co na to inni Zygzakowcy?? Piszcie coś. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie spotkam się z wami, odpowiadają mi Kielce :P

Moja Kawa tęskni za Wujkowym Zygzaczkiem, dawno się nie widziały :)

 

Pozdrawiam

Januszm

No i fajowo!Zaczyna nam się krystalizować skład drużyny na spotkanie.Szkoda,że Świdnica nie jest położona gdzieś bardziej centralnie,bo chętnie zaprosiłbym was do siebie :)

Co do terminu,to co waszmościowie proponujecie ?

Ostatnio zrobiło się trochę wiosennie,więc przewietrzyliśmy się ździebko razem z moim sprzętem :D Było bosko!Co prawda prędkość trzeba mocno ograniczać(zimno i gorsza przyczepność)ale i tak frajda z jazdy niesamowita!Odgłos pracy silnika przy przyspieszaniu jest niesamowity.Wymieniłem kilka dni temu klocuchy,w planach mam jeszcze wymianę świec i to na razie będzie tyle.Nie mogę się doczekać wiosny!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...