Skocz do zawartości

Kawasaki ZZR 1100


Rekomendowane odpowiedzi

Witam po dluzszej przerwie.

W koncu w ostatni weekend polatalem troche (pierwszy raz) na swojej kawusi i na prawde jestem pod milym wrazeniem, idzie jak burza no i wszystko jest OK - jestem cholernie zadowolony szkoda tylko ze nikogo "z rodziny" w okolocach Gniezna, Wrzesni Witkowa czy Skoja nie zastalem :-(. Czy NIKT nie pomykal???.

 

Panowie, droga z Wrzesni do Gniezna to ruina - lepiej leciec przez Witkowo.

Pzdr. wszystkich

 

Zwłaszcza taki jeden....:icon_evil:))

 

Irek mamy dość blisko do siebie gdybyś kiedyś był blisko mnie to zapraszam.A jakby przyszło śmigać do Torunia to po drodze wdepnę po Ciebie i pojedziemy razem(jeśli oczywiście będziesz chciał jechać)Co Ty na to?

Czesc Krzychu, od 17-go Kwietnia chetnie sie przylacze do Was na wyjazd do Torunia lub gdzies indziej, jesli oczywiscie bedziecie mieli ochote pojezdzic z maruderem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Kawa złożona tylko jest mały problem. Cieknie płyn chodzący z przewodu z lewej strony. Tam jest oring

czy to on może być przyczyną? Gdzie można go kupić? W larssonie brak. Uszczelkę musiałem kupić w kawasaki. Chce już jeździć :flesje: A tak to muszę od ojca brać pierdzika, znaczy skuter :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Kawa złożona tylko jest mały problem. Cieknie płyn chodzący z przewodu z lewej strony. Tam jest oring

czy to on może być przyczyną? Gdzie można go kupić? W larssonie brak. Uszczelkę musiałem kupić w kawasaki. Chce już jeździć :buttrock: A tak to muszę od ojca brać pierdzika, znaczy skuter :icon_mrgreen:

Cześć!Miałem kiedyś podobny problem w Hondzie NTV.Puszczał oring i płyn po rozgrzaniu dość mocno kapał.Kupiłem wtedy oring o takiej samej średnicy wewnętrznej,ale minimalnie grubszy(dla pewności)złożyłem to do kupy i zapomniałem o sprawie.Taki oring bez problemu kupisz w każdym sklepie sprzedającym łożyska i uszczelnienia.

 

ENDAS ! Jak pojadę w stronę Torunia to musimy się zwąchać i pojedziemy razem.Na marginesie dodam,że pochodzę z Gniezna,spędziłem tu 18 lat zanim życie przywiało mnie do Świdnicy.W Gnieźnie zaraziłem się motocyklami tak skutecznie,że po kilku latach przerwy(po ślubie)motocyklowe marzenia wróciły ze zdwojoną siłą.A Ty gdzie mieszkasz?Pozdrawiam!

Wszystkim Wam życzę Wesołych,pogodnych Swiąt Wielkanocnych,zawsze sprawnej maszyny,a przede wszystkim żeby pogoda wreszcie zaczęła dopisywać!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czesc KRZYCHU. ja tez jestem z Gniezna, choc ostatnio czesciej przebywam we Wrzesni.

Ciesze sie na ten Torun. Bedzie mi milo jechac z toba. Mam nadzieje ze sie spotkamy i nazdaze :clap: za toba/wami, bylo by fajnie.

 

Pozdrawiam i wszystkim co dane jest smigac zycze szerokiej drogi.

 

 

Super ;) , bedzie nas wiecej,

pzdr. endas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moja kawka wczoraj przeszła test na lotnisku. 250 i jeszcze troche by poszła ale mój anioł stróż powiedział dość :icon_mrgreen:

 

 

No ladnie, pewnie czas zwalnia przy takim V.

Ja na razie grzecznie 160max, i jeszcze troche czasu uplynie za nim zobacze dwojke z przodu :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

a jak ktos chce oglądnąć moje kochanie to jest tu :crossy: http://polskajazda.pl/Motocykle/Kawasaki/Z...00,_,ZX11/22435

 

 

Ladniusia, Ladniusia ta twoja kochanica, niech cie szybko i bezpiecznie nosi, a swoja droga dwa pytanka do wszystkich:

 

- jakich filtrow powietrza uzywacie i jak je trzeba czesto czyscis? (jezdzac on road oczywiscie),

 

- czy chlodnica oleju tez wam sie tak szybko zapaskudza???, maly deszcz i jak bym ujezdzal po polach a nie krajowymi :)

 

Pzdr. endas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!Serwisówka zaleca wymianę filtru powietrza co 20tys.km,lub po pięciu czyszczeniach,w zależności od tego co nastąpi jako pierwsze.Filtr każą czyścić co 10tys.km.Co do chłodnic oleju i cieczy chłodzącej to nie zauważyłem jakiegoś dramatycznego zasyfienia,mimo,że zdażało się jeździć w deszczu.Raz przedmuchałem kompresorem bo było trochę piachu.Idealnie byłoby przedmuchać od drugiej strony,ale z dojściem kicha.Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich,

 

Od marca jestem Szczęśliwym posiadaczem mojego kolejnego moto, tym razem ZZR. Jest to moja 1-wsza Kawa, doświadczeń w związku z tym mam niewiele. Będę cześciej tu zaglądał. Co prawda ja mam 1200, ale to mały szczegół ;)

Spotykacie się czasem?

 

Pozdrawiam

 

Kuba

 

pees. Dodam link do fotki jaką zrobił mi Wolkan w czasie wypadu do Kazimierza.

 

http://picasaweb.google.pl/KrzychGPz/Janow...606347909630066

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bestia co ty masz takie problemy ze swoją? mocno ją uszkodziłes? co z silnikiem-przegrzał sie? a tak w ogóle to ile wam kawki palą? bo jak policzyłem ile ostatnio moja pali to sie za głowe złapalem...ponieważ ostro pałowałem po lotnisku jakiś czas temu i z opony już półtno zaczeło wychodzić to troche kilometrów zrobiłem baaardzo powoli czyli 100-120 km/h i...na 164 km spaliła mi 7.88 litra...policzcie sami...ale mnie wychodzi 4.8 na setke:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bestia co ty masz takie problemy ze swoją? mocno ją uszkodziłes? co z silnikiem-przegrzał sie? a tak w ogóle to ile wam kawki palą? bo jak policzyłem ile ostatnio moja pali to sie za głowe złapalem...ponieważ ostro pałowałem po lotnisku jakiś czas temu i z opony już półtno zaczeło wychodzić to troche kilometrów zrobiłem baaardzo powoli czyli 100-120 km/h i...na 164 km spaliła mi 7.88 litra...policzcie sami...ale mnie wychodzi 4.8 na setke:)

 

 

Na trasie 390km z plecaczkiem przy mocnym wietrze 140-160km/h - 24 litry. wychodzi 6.2l

 

Podpowiedzcie, silnik 1.2 to jakaś prosta linia z 1100??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...