Skocz do zawartości

Nasze motorki


Kamil07
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co ty ja w jedna strone jechałem simsonem prowie 350 przez jeden dzień tylko jedna awaria gaźnik sie zapchał :icon_rolleyes:

Trzeba było filterek załozyć i gra... w sumie ja filtr paliwa, to musze tak co miesiąc wymieniac, bo sie brudzi, ale 3 złote to nie majatek, a conajmniej takich przykrych niespodzianek z gaźnikiem unikam, kiedyś nie miałem filtra, to porazka, co chwile jakis syf łapał... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam 360 KM od zmiany cylindra i czasem całkiem rzwawo odkręce :icon_rolleyes: :icon_mrgreen: mam za mąłą dysze główną i niechce sie wkrecic ponad 8tys ale narazie to nawet lepiej..... ;) zrobie 500 i będe z tą dyszą kombinował..... a oprucz tego to dzisiaj koncze 16 latkoof :icon_razz: ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już ... prawie ... moje moto złożone, trzeba włożyć silnik i amortyzatory na które nadal czekam. No i odpalić , choć to może być najtrudniejsze ;)

 

A co u Was ;] ?

Edytowane przez Kamil07
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja juz mam 400 KM a zupy niema żeby docieranie skończyć.... ;)

gokard już rozebrany i aluminowe elementy wyczyszczone na błysk :cool:

zostało mi wyczyscić rame i maźnąć ją na czarno :) potem znaleść opone i silnik..... i jazda :D ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem wtrakcie sprzedazy mmojego motorowerku .wczoraj był gościu i powiedziałz ę musi przyjechac z wnukiem(dla niego ma byc charcik) i dopiero wtedy zdecyduja czy kupic bo moze mu sie niespodobac. Ale gosciu taki fajny ze on patrzył na wygląd nawet niechciał zebym mu odpalił ale sam mu odpaliłem bo silnik lepiej chodiz niz motor wygląda ;) .Wczoraj miało ich trzech przyjechac oglądnąc a z tego jeden był. Po co mi oni d*pe zawracaja wogule........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja sprzedawałem swego Charcisza, to tez przyjechał jeden facio, który chciał kupić starszemu synkowi (13 lat). Ale sam zainteresowany nie przyjechał! Ojciec tylko gadał, że chce go jakoś odciagnąć od kompa... No co za ludziska. Aha, potem już nie przyjechał, sprzedałem innemu 13-latkowi.

Edytowane przez Arcer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(13 lat). Ale sam zainteresowany nie przyjechał! Ojciec tylko gadał, że chce go jakoś odciagnąć od kompa...

 

Oj to jest dobry sposób, odkąd mam charta, to do kompa podchodzę tylko po to, zeby na forum zajrzeć..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...