Skocz do zawartości

11-15 sierpnia [long lykend]


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

UWAGA!

 

Ogłoszenie duszpasterskie!

 

Na specjalne życzenie niektórych dam :P zadzwoniłem do Pekelnych Dolu jeszcze raz.

 

LYsY: existovala by moznost se tady osprchovat?

Mirek: ano, takova nouzova sprcha tady je. Kabinka, tepla voda, mydlo.

LYsY: ufff :crossy:

 

Czyli: prysznic awaryjny JEST. Głównie do uzytku personelu, ale mogą nam go udostępnić - czym będą pewnie zainteresowane nasze piękne Panie :) Jest tylko jedna kabina, więc jak sądzę my, faceci, będziemy sobie śmierdzieć :clap: a nasze piękne Panie mogą wziąć prysznic.

 

Mirek pytał tez, czy mamy jakieś szczególne zyczenia co do menu, np. pieczonego świniaka czy coś w tym guście :bigrazz: Powiedziałem, że zjemy to, co tam standardowo serwują :bigrazz:

 

Koniec ogłoszeń.

LYsY

 

EDIT: Nie wiem czy zadaliście sobie trud przeczytania na stronie Pekelnych Dolu zdania:

"Celková plocha jeskyní přibližně 3500 m2, motorky mohou vjet dovnitř, teplo zajištěno ! 12° C !"

-> czyli:

Całkowita powierzchni jaskini (to) około 3500 m2, motocykle mogą wjechać do środka, ciepło zapewnione, 12° C !"

-> czyli:

WZIĄĆ SWETRY!

Edytowane przez LYsY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, witam wszystkich longłykengowiczów!!!

 

Ja niestety na wyjazd sie nie załapię- jak zwykle przeszkody naukowe... tyle że tym razem (patrz Kwik) jestem zmuszona rzeczywiście siedzieć na d... nad książką bo inaczej biada mi :clap: :) :bigrazz:

 

Zatem życzę wszystkim suuuuperowego wyjazdu :crossy:

 

Mam nadzieję, że nie dojdzie do kolejnego skandalu moralnego z udziałem mojego lubego. Właściwie to Pietra nie ma już nic więcej do pokazania... ale kto go tam wie... :P

Także chłopy- nie namawiać go do złego i do zbytniej rozpusty, bo ja i tak sie dowiem!!! :bigrazz:

 

Gerard, liczę na ciebie- w sensie kompletnej dokumentacji zdjęciowej. W końcu też bym chciała wszystko zobaczyć tak, jak bym tam była.

 

Jeszcze raz pozdrowienia dla wszystkich!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkowita powierzchni jaskini (to) około 3500 m2, motocykle mogą wjechać do środka, ciepło zapewnione, 12° C !"

-> czyli:

WZIĄĆ SWETRY!

To ja jeszcze tylko tak się wtrącę między :P a zakąskę: weźcie LATARKI!!

Do czego mogą się przydać to już zostawiam waszej fantazji :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lecisz na Wrocek? Bo jeśli tak, to jadąc po A4 musisz zjechać zjazdem na Rybnik/Gliwice na trasę 78 (to zjazd 307 jadąc od strony Katosów, nie wiem czy będzie też 307 od strony Wrocka, pewnie tak..) i ta trasa Cię doprowadzi do Rybnika. W Rybniku (wjazd od Gliwic) - pierwsze natpotkane rondo w PRAWO na Rudy, dojedziesz do skrzyżowania z drogą główną (Rudzka) i znów w prawo i już cały czas prosto, aż zobaczysz Zalew rybnicki :P

 

pozdr i szerokiej!

LYsY

 

 

wielki dzieki lysy..stawiam kolejkie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja jeszcze tylko tak się wtrącę między :bigrazz: a zakąskę: weźcie LATARKI!!

Do czego mogą się przydać to już zostawiam waszej fantazji :biggrin:

...a beterie tez trzeba wziac? :P ...bo nie mam :crossy:

 

A żeby się wczuć w klimat czeski... zapodaję słowacką :) kapelkę. Hicior jak w mordę strzelił! Serio, świetny :biggrin: A nazywa się...

Lesbian and Gay Song :clap:

http://republika.pl/hmlysy/LAG.mp3

Polecam :bigrazz:

LYsY

hehe...niezle... niezle... :biggrin:

...

puc sem ja ce ne zbijem

...

puc sem pustim iron maiden

...

i'm sorry i'm really gay

...

 

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako naczelny siewca defetyzmu i poróbstwa, informuję, że powinnismy sie przygotować na spędzenie całej niedzieli w Pekelnych Dołach.

Sprawdziłem pogodę na dwóch niezaleznych serwisach (żadne tam Onety czy WP) ale na IMGiW oraz OWS i oba podają, że dokładnie tam gdzie jedziemy (czyli między Pragą a granicami polska i niemiecką, przez całą niedzielę spodziwane są opady deszczu w ilości ponad 32l/m2 (wyżej skala meteo opadów się kończy).

Czy w przetłumaczeniu na zwykłu język - woda napierd*la wiadrami z góry :clap: Dopiero w niedzielę w nocy front opadów przesunie się nad Niemcy.

A więc do Piekła!... tylko zalanego! ;) :flesje:

 

Ps.

www.meteo.pl

trzeba kliknąc na kratkę na przecięciu linii "Opady" po lewej i wybranej godziny, konkretnego dnia na dole.

Edytowane przez rob_rocki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Gerard, liczę na ciebie- w sensie kompletnej dokumentacji zdjęciowej. W końcu też bym chciała wszystko zobaczyć tak, jak bym tam była.

 

Jeszcze raz pozdrowienia dla wszystkich!!!

 

Ja też Łobuzy chętnie zobacze na fotkach wasze ............ a może by tak oglądanie połączyć z małym spożyciem http://forum.motocyklistow.pl/WARSZAWSKI-GUL-GOT-t54147.html

 

Wojtasik zapisałeś się na kurs PP ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też Łobuzy chętnie zobacze na fotkach wasze ............ a może by tak oglądanie połączyć z małym spożyciem

no nie!!! ...czy Ty przez to probujesz mi/nam powiedziec ze nie jedziesz...? :clap: ...przeciez wspominalem... Ci ze takiej odpowiedzi uznaje... cholera... kolejny sie znalazl... ktoremu trzeba bedzie je*nac ;)

 

Wojtasik zapisałeś się na kurs PP ???

...dzieki za przypomnienie... bo znowu zapomnialem... wlasnie sie zapisalem :flesje:

 

pozdr,

w

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde, znowu się pogubiłem! to my śpimy w jakiejś jaskini gdzie zimno??? To jak w końcu z tymi namiotami, bo ja już postanowiłem nie brać!

pzdr

...no namioty - nie (znaczy sie ja nie biore), a jaskinia - tak (czyli biore mate + psiwor)

 

pozdr,

w

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze względu na to, że nikt się nie zgłosił na spotkanie o 18:15 na Srebrnej, informuję, że wyjeżdzam o 15:45. Mogę wyjść z pracy szybciej, może uda mi się uciec trochę przed korkami...

Także w temacie - OVER AND OUT.

Do zoba w Rybniku! :clap: ;) :flesje: :D

 

LYsY

 

EDIT: Staszek, tak, śpimy w "jaskini". Dlatego śpiwór jest wskazany. Oni mają materace, z tego, co mi mówili. Namiot może wezmę, ale przypuszczam że wiekszość nie będzie miała i będziemy szukać campingu z domkami. Pozdr!

Edytowane przez LYsY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jak sie udala druga polowa wyjazdu???:D

 

ZAJEBIŚCIE :) Może poza tym, co spotkało mnie jakieś 3,5 godziny temu - szlifff :) Ale bez strat w ludziach i z minimalnymi w motocyklach ;) Także nie jest źle! Całość zaraz opiszę w szkole jazdy.

 

Do PIEKŁA :biggrin:

Dzięki wszystkim za zaje..fajną imprezę ;) DAWAC FOTY :flesje:

 

pozdr

LYsY

 

EDIT: http://forum.motocyklistow.pl/Przeszedlem-...eli-t54503.html

Edytowane przez LYsY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...