Skocz do zawartości

Motocykliści z lubelskiego - Powitalnia


tomb2
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

I ja też zapisuje się na listę. Ja jeżdżę enduro i mam jeszcze kilku znajomych motocyklistów wszelkiej maści około sześciu na Enduro, około ośmiu na chopper\cruzer, około pięciu na ścigaczach !!! pozdro

Edytowane przez mjr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam na BP, tak jak wcześniej pisałem o 11.00.

 

chetnie bym sie gdzies umowil, bo nie wiem gdzie jest ten autodrom, ale bede na miejscu dopiero kolo 13. zadzwonie w razie czego pod podany numer. pozdrawiam

 

Wyjadę po ciebie.

 

Pogoda jutro niby to ma być, może wreszcie dopisze frekfencja ludzi z forum, nie tak jak w tamtym roku.

 

Do zobaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok jacek1 dam ci znac na kom jak bedziemy na stacji.

 

asiak

najwygodniej Ci bedzie poleciec na frampol i stamtad na glownym skrzyzowaniu na bilgoraj w prawo. jak chcesz mozemy sie umowic we frampolu to jacek odbierze nas w komplecie. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma być suonce i ten cholerny wiatr... jak ja tego nienawidze!!!!!! już bym wolał deszcz - to by przełożyli chociaż :icon_question: i przyjemnie by się pojechało w pogodniejsze dni... tak to może być różnie... a szkoda opuścić taką imprezę :banghead:

 

http://meteo.icm.edu.pl/gpp/data/2007Mar23...34_col21_pl.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i polatane dzis... troche wialo ale daje sie rade....

hehe ale nie na autodromie, tam gwizdało tylko w czajnik - bardziej wiało podczas powrotu do bazy :icon_rolleyes:

 

pozdr

Edytowane przez Dargo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Pozdrowienia z Urzędowa! :buttrock:

Wow, to kolo Krasnika :biggrin:. Znam te okolice bardzo dobrze :clap:. Pozdrawiam.

Dęblin/Warszawa wita!!! A ze mną koledzy na Yamaha FZ 750 (Deblin) i YZF 600 Thundercat

(Ryki)

 

Do kolegów "bytujących" :D w Stolicy - może walniemy od czasu do czasu jakiegoś patrola po stołecznych drogach?!?

Bardzo chetnie :D. W sobote planujemy wypad do Kazimierza. Sa chetni?

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...