Skocz do zawartości

Motocykliści z lubelskiego - Powitalnia


tomb2
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

komarowka super sprawa jestem za tyle nie wiem jeszcze czy w tym czasie bede mogl na cala impreze sie wybrac ale jesli nie to napewno w sobote na wieczor sie pojawie :) ,a poki co namawiam wszystkich do spotkania sie w niedziele na placu zamkowym jestem przekonany ze zawiaza sie nowe fajne znajomosci :bigrazz:

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komarówka leży niedaleko Lublina, więc uzytkownicy 2oo kół powinni tam zawiatać. Ot, takie małe spotkanko forumowe tego działu :icon_rolleyes:

W zeszłym roku byłem współorganizatorem Komarówki, teraz tylko gośc. Z relacji uczestników widać, że bardzo się podobała i obiecywali, że w tym roku też przyjadą i wezmą znajomych. Zapraszam na edycje 2007. Będzie rajd, można wygrać coś wartościowego i proszę tych którzy będą w nim uczestniczyć - nie pijce, po rajdzie się napijecie, żeby nikomu nie stała się krzywda.

 

Termin 20-22.07.2007. Jak zwykle koncerty i wiele atrakcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komarówka leży niedaleko Lublina, więc uzytkownicy 2oo kół powinni tam zawiatać. Ot, takie małe spotkanko forumowe tego działu ;)

Racja w 100% :) :)

A jeśli chodzi o najbliższą niedzielę, to naprawdę dobrze byłoby się spotkać :)

 

Pozdrawiam

Przemek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Swietny pomysł z tym spotkaniem tylko pogoda nie pewna,może bym namówił qmpla? Ja mieszkam koło Radzynia Podl.czyli do Lublina tylko 70 kilosów to jakieś pół godzinki jazdy.Co do Komarówki Podlaskiej to gorąco polecam jeżdże tam praktycznie co roku od 1999 r.wtedy był pierwszy zlot,te pierwsze zloty to było coś wolna amerykanka robiłeś co chciałeś można było jezdzic po terenie cały boży dzień,obecne zloty nie odbiegają od standartu normalnego zlotu no ale polecam ponieważ co roku jest coś nowego nowe atrakcje itd. a najlepszy jest pochłaniacz agresji,przyjedz i zobacz.Ale sie rozpisałem a to dlatego ponieważ jest to rzut beretem ode mnie.co do niedzieli,pogoda. :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh pany,lublin lublin a czemu nie gdzie indziej.nie lubie pyrkania i stania w lbn.motór mi uszkodzą i bedzie :wink: komarówka to jedwabista imprezka! bylem juz 2 lata z rzedu.w tym roku pojade motorem :smile: w koncu. ludu jest duuuuuuuuuuzo,klimat wspaniały,niedaleko jest zbiornik wodny Opole i inne.wszystko ma miejsce na terenie dookola zalesionym.jest to duzy stadion,tyle ze naturalny :) wspaniałe konkurencje,kapele, cos do wypicia,pole namiotowe. całosc to 35zl za pobyt piwo kefirka namiot koncert itd. ja bede napewno,a narazie widze ze pogoda nie dopisuje ;/ nie lubie moknać na motorze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde Merh już i tak miałem smaka na ta Komarówkę, a teraz już całkiem :lapad: Dobrze byłoby polecieć tam kilku osobową grupą, zawsze to raźniej..

Odnośnie moknięcia na moto to chyba nikt nie lubi.. Ostatnio jadąc na paradę ślubną do znajomego taka ulewa mnie złapała, że aż spalił mi się telefon w kieszeni... No ale cóż.. takie życie motocyklisty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh...ja w czoraj pojechałem w deszcz do dziewczyny.okolo 20km no i padało ładnie całą drogę :crossy: jedynie kto byl niezadowolony to ona,bo miałem mokre spodnie.ale za to był dobry pretekst żeby je wysuszyć :bigrazz:

ale do rzeczy: mysle ze spotkanie w komarówce,a raczej przed nią,powinno nastapic napewno.powinnismy sie poznac,pogadac,oswoic sie.zeby nie bylo sztywniactwa pozniej,albo dzielenia sie na grupki.wiecie jak mnie to wkurza?!zamiast siedziec i gadac razem to sie odlaczaja Ci co sie znają i gadaja w swoim gronie. jak spotkanie to spotkanie. ustalimy cos tu kiedys na czasie.ktorys weekend gdzies na jeziorku jakims.pogoda sie nam robi wiec bedzie łatwiej i wiecej zechce ludu przybyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh...ja w czoraj pojechałem w deszcz do dziewczyny.okolo 20km no i padało ładnie całą drogę :bigrazz: jedynie kto byl niezadowolony to ona,bo miałem mokre spodnie.ale za to był dobry pretekst żeby je wysuszyć :clap:

ale do rzeczy: mysle ze spotkanie w komarówce,a raczej przed nią,powinno nastapic napewno.powinnismy sie poznac,pogadac,oswoic sie.zeby nie bylo sztywniactwa pozniej,albo dzielenia sie na grupki.wiecie jak mnie to wkurza?!zamiast siedziec i gadac razem to sie odlaczaja Ci co sie znają i gadaja w swoim gronie. jak spotkanie to spotkanie. ustalimy cos tu kiedys na czasie.ktorys weekend gdzies na jeziorku jakims.pogoda sie nam robi wiec bedzie łatwiej i wiecej zechce ludu przybyć.

 

i mądrze i politycznie gadasz :wink: :wink:

jakby co to ja sie na to pisze :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my tu gg a gdzie reszta towarzystwa?! Tyle sie ogłaszało ludzi z lubelskiego,a teraz wątek prowadzą 2 osoby.Pany i Pani łodzywajta sie! :buttrock: we dwoch to nie zabawa,chyba w rządzie :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

komarowka to swietny pomysl tyle ze nie wiem jak wtedy bede dysponowal czasem no ale moze cos sie da zorganizowac a tymczasem przydala by sie jakas integracja :cool: wczoraj bylo dosyc milo zebralismy sie 5 osobowa grupka z tego forum no i polatalismy troszeczke kto nie byl niech zaluje :icon_mrgreen: a mysle ze spotkanie w lbn i wyruszenie z tamtad to dobty pomysl i punkt wyjsciowy bo lublin to nie jakies strasznie duze miasto w niedziele a mysle ze ten dzien najbardziej wszystkim odpowiada najbardziej jest sporo mniejszy ruch,a na swiatlach nie zawsze trzeba pyrkotac :biggrin: wiec jesli jakas propozycja na polatanie i integracje to sie pisze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy motocykliści są zaproszeni na http://www.zlot-roztocze.info/ może tam będzie szansa dogadać się co do niedzielnych wypadów no i zapoznania się z ludźmi z tego forum.

 

I mam jeszcze pytanko co do niedzielnych spotkań, jaka jest wasza prędkość przelotowa ? ? :icon_evil:

Edytowane przez voltron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...