Skocz do zawartości

Motocykliści z lubelskiego - Powitalnia


tomb2
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wszyscy motocykliści są zaproszeni na http://www.zlot-roztocze.info/ ...

... I mam jeszcze pytanko co do niedzielnych spotkań, jaka jest wasza prędkość przelotowa ? ? :)

 

Voltron, normalnie dzięki za info odnośnie tego zlotu, nie wiedziałem o nim... i trzeba się chyba wybrać ;)

Już wysyłam koledze Czarkowi na PW linka i pewnie niedługo też się wypowie na ten temat :)

 

Odnośnie predkości to podczas tego pierwszego naszego forumowego spotkania lecieliśmy sobie w granicach 100. Troche zadupiami jechaliśmy ale nie było tez sensu jechac więcej... bo i po co :buttrock:

 

Pozdrawiam

Przemek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!

jesli chodzi o ten zlocik na roztoczu to bardzo mi sie podoba :cool: ,tylko nie wiem jak z czasem i praca czy mi pozwoli narazie nie zabardzo moge sie wypowiedziec ale jesli tylko bedzie taka mozliwosc to napewno nie opuszcze :wink:

pozdrawiam :buttrock: i zapraszam do spotkania w ta niedziele 1.07 w lbn pod zamkiem i wypad do zamoscia :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc koledzy.

Ja tez mam wielka ochote wybrac sie na tez zlot do Bilgoraja.

Jesli udalo by nam sie stworzyc jakas wieksza paczke to ja na pewno pojade ( tylko musze wczesniej kupic namiot ) , bo moze byc naprawde za*eb....

 

dokładnie Paweł, dokładnie :icon_mrgreen:

Jakby co to nawet we dwóch polecimy bo ja tam musze byc :eek:

Edytowane przez przemekpal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tak to pewnie się stykniemy :D ja będę (prawdopodobnie) w oficjalnej żółtej kamizelce z "Foto" na plecach :smile: także jak coś to podbijać i będą fotki na stronie zlotu :wink: a co do samego zlotu to wiem tyle ze w sobotę około 12 kawałek głównej ulicy Biłgoraja będzie zamknięty i zaprezentują się stunterzy. Reszta to konkurencje typu rzut jakąś tam częścią od Junaka :wink: itp.

Edytowane przez voltron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na chwile obecna jade na 99%

 

to podobnie jak ja :bigrazz:

Super, we dwóch już myślę, można spokojnie lecieć ale myślę, że ktos jeszcze się dołączy..

 

Voltron to bliżej tej daty jakos się skontaktujemy z Tobą co do dokładniejszych informacji itd :bigrazz:

A tak w ogóle to uważam, że to się nadaje na nowy temat w Lublinie i dlatego go stworzę :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Właśnie się zastanawiam nad tym biłgorajem, do lublina mam ponad 100km dużo i nie dużo, fajnie jak by znalazł sie ktoś z okolic łukowa albo radzynia

z tego co widze na mapie to bedziesz jechal pewnie na radzyn, kock, lubartów i na lublin, wiec jakby co to z Lubartowa startujemy na kilka maszyn to mogbys sie podlaczyc do nas. zawsze polowa droga w grupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co widze na mapie to bedziesz jechal pewnie na radzyn, kock, lubartów i na lublin, wiec jakby co to z Lubartowa startujemy na kilka maszyn to mogbys sie podlaczyc do nas. zawsze polowa droga w grupie.

 

dokładnie tak bede leciał, będziemy kontaktować sie bliźej weekendowego zlotu żeby sie dokładniej umówić

no i oczywiście czekam, może znajdzie się ktoś jeszcze bliźej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ziomala damiano ;-)

Napisz skad jesteś dokładnie- jestem ciekaw ogromnie bo też pochodzę z okolic "Sajgonu" a choć obecnie jestem na zesłaniu w stolycy to jeżdże tam czasem...

Pozdro!

Witaj Arti,

 

Jak bedziesz kiedys odwiedzal rodzinne strony na moto to daj znac. Moze bysmy razem smigneli :buttrock:. Tylko ja musze najpierw sprzeta poskladac. Mam nadzieje ze od sierpnia bede z powrotem w siodle.

 

Pozdro

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!!

Właściciel/-lka niebieskiego GSa o nr-ach zaczynajacych się od LKR.., który zaparkował w Wa-wie na osiedlu Skorosze, 3 miejsca parkingowe za moja XJ-otą pilnie poszukiwany :buttrock: :D :( w celu zaznajomienia :(

Jesli tu jesteś kolego/koleżanko ujawnij się- zapraszam do mnie na małe "co nieco"- jestem kontuzjowany i na razie nie jeżdzę a zawsze to miło spotkać bratnią duszę :(

Pozdro- Arti

Edytowane przez arti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jak bedziesz kiedys odwiedzal rodzinne strony na moto to daj znac. Moze bysmy razem smigneli :icon_exclaim: . Tylko ja musze najpierw sprzeta poskladac. Mam nadzieje ze od sierpnia bede z powrotem w siodle.

 

Pozdro

 

Siemasz :icon_question:

Oczywiscie możemy sie umówic jak będę na starych śmieciach (napisz skąd jesteś), co prawda na razie sprzet stoi i jest b. rzadko przeze mnie używany bo ostatnio zerwałem wiązadło w kolanie i lekarze zabraniają mi latać w dłuższe trasy ale mam zamiar niedługo jeździć normalnie, choć czeka mnie operacja pod koniec września- daj jakiś kontakt do siebie na priv to się odezwę

 

Pozdr0-Arti

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...