Skocz do zawartości

Gogle oraz rękawiczki


Rekomendowane odpowiedzi

Oj BaRy, trochę późno to piszesz bo juz paczka w drodze :wink: Ale jestem optymistycznie nastawiony bo rozmawiałem z różnymi ludźmi i mówili ze nie są złe(za taką kase to wiadomo ze to szczyt nie będzie). A co do jazdy to u mnie nie ma takiego hardcoru na pewno :flesje:. Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jezdze w scott 98X LS(light sensitiv) sa zajebiste w dzien słoneczny przyciemiaja na niebiesko a w nocy wyostrzja obraz delikatnym zielonym i nie paruja a co do gogli z podwojna szybko to sa pewne mankamenty jak jezdzisz czasem po wodzie to ona czasem lubi zagladac w przestrzen miedzy szybki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paczka była wczoraj na wieczór. Dzisiaj pośmigałem i mogę coś napisać: Jeździłem około 90min bez przerwy nie licząc postojów w celu odnalezienia drogi w lesie ;). Warunki dobre na taki test, ponieważ pada deszcz, nie jest to ulewa ale tak równo sobie pada, więc duza wilgotność powietrza. Było błoto, woda, piach i górki. Rękawiczki Scott Anaheim bardzo dobre, chociaż więcej okaże się z czasem...Gogle Scott 89X tez dobre, wyglądają solidnie. Co do parowania(przypominam ze duza wilgotność powietrza) to nie parują podczas jazdy nawet gdy się wygłupiałem i starałem się mocno oddychać. Niestety podczas postoju lekko parują. Ale wystarczy powoli toczyć się na moto i problem znika. Ogólnie za taką kase polecam! Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

joł

mam gogle progripa pg 3400 leopard (ramka jest w biało czarne centki , szybka ma lekko żóte zabarwienie)

 

i własnie mam problem z szybką - rozdwoiła się :biggrin: szybka jest dwuwarstwowa i czesciowo klej puscił i widać dużą różnice w odcieniu ... ogolnie szyba do wymiany a gogle używałem tylko 2 miesiące

wiecie gdzie można dostac szybki do progripów?

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osz kuźwa to Progrip też odpada, będzie trzeba przetestować tego Smitha.

Co do szybek to na aadallegro jest koles który ma wuchte sprzętu tej firmy, może u niego mógł byś zamówić.

 

Mr. Maciek to wychodzi że ja taka psuja jestem ale może potestuj ten sprzęt do końca sezonu to się wtedy okaże ile jest wart.

Edytowane przez BaRy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może i progrip nie jest taką złą firmą bo puki co nie słyszałem o złych opiniach na ich temat ... poza jedną którą też potwierdzam - ta szybka o żółtawym zabarwieniu utrudnia czasami jazde, szczególnie podczas jazdy "ku zachodowi słonca" :biggrin: serio, jesli już to kupujcie ze standardową szybką /szybkami (no chyba że jakies hologramy :biggrin: )

Edytowane przez robak

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do tej pory jezdziłem w naprostrzych goglach scotta takich za 80zł i byłem bardzo zadowolony tyle ze dosłownie sekundowy postuj wystarczył zeby zapraowały. Teraz w własciwie od 1,5 roku mam gogle firmy SPY OPTIC i są poprostu fenomenalne!! pomijam fakt 100% perfekcji wykonania bo vhodzimi głownie o parowanie a własciwie jego brak :biggrin: tylko na paotoju i to niewiele a wystaczy 5m przejechac i juz jest ok :biggrin: u nas te gogle kosztuja jakies dziwnie chore pieniądze (400zł) ale w USA nie są takie drogie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam

Sory, że odświeżam temat, ale nie chce zakładać nowego, co myślicie o tyh rękawiczkach http://moto.allegro.pl/item132513766_rekaw...uro_rozm_l.html czy są dobre? A w ogóle jakie rękawiczki polecacie tak do 90 zł, oczywiście tańsze mile widziane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niewiem jak te ale ja kupilem w sklepie za 90 zl rekawice acerbisa cale czarne z bialymi gumowymi elementami ktore sa dosyc cieple jak sie rano jezdzi i wygladaja solidnie ... na dloni jest tak jak by szary material ktory jest dosc przyczepny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...