Skocz do zawartości

CBR 600 F3


Miklas
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chcialem sie pochwalic zakupem nowego moto

 

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=113650101

 

Byl to motocykl naszego forumowego kolegi ABG.

 

Pierwsza trasa na nowym moto (okolo 300 km powrotnych do domu) uswiadomila mi jaka przepasc dzieli GSa i motocykl klasy CBR. Nie mowie tu o mocy, bo tej sie jeszcze na razie obawiam i nie wykorzystuje, ale jak to sie trzyma na zakrecie, masakra, to taka roznica jakby do seryjnego auta wlozyc sportowy zawias (albo blizej by bylo z seryjnego auta przesiasc sie na RallyCrosowe np ale takiego doswiadczenia za soba nie mam niestety jedynie mialem okazje posiedziec w takim aucie). Szkoda, ze wracalem noca, bo bym sie bardziej pobawil.

 

 

No to tyle, emeocje wciaz mnie trzymaja. Dzis czeka mnie traska 300 km, a jutro na slowacje :icon_razz: . Juz sie nie moge doczekac :icon_biggrin: :icon_biggrin:

 

 

Nom panie Milas, także gratuluję i się ciesz póki możesz bo tylko wrócę z Danii to przeprowadzę weryfikację podpisu na umowie i coś mi się zdaje, że będzie on jakiś taki maminy :icon_mrgreen:

 

Więc, Honda miała dwa poważne dzwony. Przy obydwu prostowałem lagi bo na nowe nie było stać.

Przy drugim dzwonie pękła rama, ale tylko leciutko, niestety od nadmiernej jazdy na kole poszła całkowicie. Pospawałem i nie ma śladu....

 

A tak poważnie to dbaj o nią jak ja dbałem. Niech Ci służy.

 

I takie pytanko: mzienisz lampę czy zostawisz?

 

A mialem nadzieje ze ABG nie znajdzie kupca jeszcze przez 2-3 miesiace :D:(

 

Jeżeli by się nie sprzedała w tym miesiącu to już by nie była na sprzedaż więc nie masz czego żałować.

 

:wink: gratulacje... to byl motor mojego dobrego kolegi. nie bedziesz mial z nim problemow,bo on tez nie mial. :wink:

 

Kolegi??? Jeszcze 4 lata temu wszyscy myśleli, że jesteśmy braćmi :biggrin:

Witaj na forum Karolku! Zobaczymy kto prędzej będzie miał 2 koła :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje gratulejszyn, napewno będziesz zadowolony , tak prawdę mówiąc to niespotkałem niezadowolonych właścicieli cbr-ek. Pzdr.

 

ps. a na Słowacji cbr f3 daje rade, wczoraj zrobiłem 300 km dookola Tatr, wjazd Łysą Polaną ,wyjazd przez Chochołów. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,również gratuluje zakupu,Cebry fajne sprzęty :banghead: ,ale Miklas przyznaj sie,GS był za słaby juz aby uciagfnac takiego pozeracza kebabów w świetokrzyskim :) ,(zart oczywiście :) ),gratuluje jeszce raz. :icon_razz:

 

Dobry byl, tylko Astarte sie nudzila ;)

 

No, no, no!

 

Tylko niech ci nie odwali od razu. Pomalutku, powoli, spokojnie, i tak ci nie ucieknie :icon_mrgreen:

 

Przeciez za tymi waryjatami sie tak nie da ;) :icon_mrgreen:

 

 

 

Nom panie Milas, także gratuluję i się ciesz póki możesz bo tylko wrócę z Danii to przeprowadzę weryfikację podpisu na umowie i coś mi się zdaje, że będzie on jakiś taki maminy :notworthy:

 

Hehe, sila bedziesz musial wyrwac, bo po dobroci nie oddam, jezdzi sie swietnie, naprawde sie nie zawiodlem ;)

 

I takie pytanko: mzienisz lampę czy zostawisz?

 

Lampa mi sie podoba, ale jak nie bedzie sie dalo jej w zaden sposob wyregulowac, to chyba zmienie, bo jazda w nocy teraz to koszmar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry byl, tylko Astarte sie nudzila ;)

Że tak od razu nudziła :icon_mrgreen: Po prostu prędkość przelotowa nie odpowiadała możliwością sprzętowym jej kolorowego cuda :)

 

Gs jest fajny jak się jeździ z pięćsetkami, ale jak w grupie są szybsze motocykle to już dla nich lekki dyskomfort :banghead:

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja sie chyba rozplacze. Nie dosc ze nie mam tu moto to jezcze nawet nie mam na co popatrze ani na motocykle ani na kobiety, ehh Irlandia... No gratuluje zakupu chyba najladniejsze malowanie jesli chodzi o ten rocznik, ten oczojebny pasek jest piekny :biggrin: Pozdr

SUPPORT 18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje gratulejszyn, napewno będziesz zadowolony , tak prawdę mówiąc to niespotkałem niezadowolonych właścicieli cbr-ek. Pzdr.

 

ps. a na Słowacji cbr f3 daje rade, wczoraj zrobiłem 300 km dookola Tatr, wjazd Łysą Polaną ,wyjazd przez Chochołów. :icon_evil:

 

A ja juz w swojej krótkiej karierze motocyklowej spotkalem juz goscia który nie byl zadowolony z cebry :P :biggrin: :clap: szkoda gadac.

 

Gratuluje zakupu i mozesz byc pewny ze satysfakcje uzytkowania tego motocykla kupiles wraz ze sprzetem :biggrin:

 

300km po Slowacji to dopiero razgrzewka Ja zrobilem ponad 700 :biggrin:

zdjecia nizej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...