Skocz do zawartości

aprilia tuono 1000R


Rekomendowane odpowiedzi

Ja przesiadłem się z VFR na Aprilię i powiadam wam, że jestem baaardzo zadowolony z tej włoszczyzny (choć początkowo miałem duże wątpliwości).

Potwierdzam dużą poręczność tych motocykli, ergonomia jest doskonała, mam wrażnie że aprilka dopasowuje się do mnie każdą krzywizną i wypukłością. W czasie jazdy czyta moje zamiary z wyprzedzeniem, w zakrętach jest jak kobieta w czasie .... sami wiecie czego, po prostu poezja.

Przyśpiesza jak marzenie,mruczy jak kocica, hamuje jak wariatka.

 

Jak napisał Izzy-MM potwierdzam, że wadą jest sztywna klamka sprzęgła jazda w korku nadwyręża lewicę, wynagradza to w dwójnasób po wyjeździe za miasto.

 

Da się kochać. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedwabisty sprzęt ;)

Zastanawiałem się nad Fz1, R1 i Aprilką Tuono. Po przejechaniu R1 w upale i korkach chciałem ja pier... do najbliższego rowu. Po przejechaniu Fz1 czułem jakiś taki niedosyt, czegoś mu brak chociaż niby wszystko ma. Po przejechaniu Aprilką nie chciałem jej oddać :icon_evil:

Fakt, wymaga troszkę siły i przyzwyczajenia, ale która kobieta nie wymaga przyzwyczajenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mówiłeś o nowych motocyklach - roczniki 2007 to w 100% się z Tobą zgadzam. W tym roku testowałem wszystkie 3 w/w pojazdy. Test R1 jest już na stronie, FZ1 czeka w kolejce. R1`na grzeje się niesamowicie i jest niewygodna (np. względem Gixera), ma za to cud miód hamulce i dzikie prowadzenie. FZ1 ogólnie fajny, ale koncepcja mi się nie podoba. Silnik zabiera się do roboty zbyt późno i eksplozja mocy na wysokich obrotach nie rekompensuje mało spektakularnego ciągu na niskich i średnich obrotach. Inna sprawa FZ1S - tu bym się poważnie zastanawiał czy to właśnie nie jest idealny sprzęt uniwersalny. Aprilką w trasę raczej nie pojedziesz :icon_evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 13 lat później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...