Skocz do zawartości

Suzuki SMX?? czy napewno??


Bubaziom
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, znalazłem coś takiego i troche mnie to zaciekawiło :D :

http://www.bikepics.com/members/tsw/06smx50/

wydaje mi sie ze to rama i silnik z TS50(chłodzonego cieczą) a felgi i kontrolki od RS 50, resztoa jest dopasowana i niewiem z kąd :P

wydech na puźniejszych fotkach tez z jakiegoś miniscigacza :P

czy mam racje?? bo jak tak to wielkie uznanie dla kolesia :biggrin: , mi sie podoba :notworthy:

na niektóych fotkach widać też(tak mi sie zdaje) Suzuki RG50 o którego ostatnio Magik pytał :biggrin:

Edytowane przez Bubaziom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co doramy i silnika to jest to na 100% taki sam jak w ts i rg 50

fajnie gościu zrobił koła i tylni wahacz od aprili rs 50 :P :D

Efekt jest świetny :biggrin: :P

Edytowane przez zaxxx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sory ze w tym temacie powiem co innego.

 

ale denerwuja mnie takie avtary jak ma Bartos. Sam czasami sie śmieje z różnych niemieckich postaci (z czasów wojny) ale bez przesady. niekotrych którzy zalozmy stracili dziadka czy kogos innego bliskiego przez takich ludzi jak Fuhrer (i inych nawiedzonych) może urazic twój avtar. Mnie to akurat nie spotkalo ale postaw sie w sytuacji tych osob...

Edytowane przez mwichan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyjzałem sie nieco bliżej... :biggrin: :D rama i większość owiewek(jak nie wszystkie) są orginalne od SMX :P markos16 to jest moje marzenie :P zeby kupic jakiegos SM jeszcze przed 18 :notworthy: nawet coś takiego : http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=112806761

Edytowane przez Bubaziom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie SM aż tak nie kręci jeśli chodzi o 50 cm3, co innego większe pojemności

jezeli mam wybierac miedzy crosikiem, SM, miniscigaczem typu RS na ktorym wiekszosc nastolatkow wygląda smiesznie i skooterkiem, to proste i oczywiste ze w 1 kolejnosci wybrał bym SuperMoto....zobacz sobie na te fotki jak koles na jednym pomiata... powiedziałbyś że to 50cmm ?? :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli mam wybierac miedzy crosikiem, SM, miniscigaczem typu RS na ktorym wiekszosc nastolatkow wygląda smiesznie i skooterkiem, to proste i oczywiste ze w 1 kolejnosci wybrał bym SuperMoto....

 

Popieram jak najbardziej! :D Zresztą Sm jest chyba najbardziej uniwersalne, bo i na leśnych drogach sobie poradzi i na szosie. :biggrin: Wprawdzie siedzenie dość twarde zreguły, ale czego my wymagamy Gold Winga 50???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehhh piasekt kazdy kasiasty niekoniecznie normalny czlowiek potrafi kupic Exc i komplet kul do niego za ponad 4tyszl.Sztuka jest samemu zrobic za mniejsze koszty;]Wcale ten exc rewelacyjny nie jest jak juz sie bawimy w mocne zabawki to na alegro byla Cr 500 przerobiona na SM :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...