Skocz do zawartości

Nowe nabytki ( KTM LC4 625 & KTM SuperEnduro R)


Rekomendowane odpowiedzi

Drugi przyjechał SuperEnduro R ( tego gościa co miał przed tem CRF 450 ;) ) maszyna jest z roku 2006 czyli nówka sztuka z salonu , z tego co się dowiedziałem JEST TO PIERWSZY Ktm superenduro R w EUROPIE !!! przynajmniej tak mówił sprzedawca RAPID MOTOCYKLE ! Piekielna moc 950'tki jest ciężka do okiełznania przez człowieka , no i ta masa (ponad 150kg raczej ciężko bedzie w terenie ale zobaczymy) :icon_mrgreen: Ogólnie masznki są super nawet się nimi przejechałem :icon_mrgreen: Pozdro!!

 

 

chyba znalazłem przyszłego nastepce mej k4 :icon_mrgreen:

a 150kg to nie tak duzo moja XT jest cieższa a wiele potrafiła wytrzymać :icon_mrgreen:

WERA#111

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wejdzcie sobie na www.ktm.com i tam jest na stronie głównej pokazane jak sobie radzi 950, testowany przez Giovaniego Sale

 

A tu o 950 http://www.ktm950superenduror.com/

 

edit: żeby zobaczyc co ten ktm potrafi to najlepiej wejść na http://www.ktm950superenduror.com/ potem Trial and Error i Video, teraz bedzie lepiej widoczny filmik

Edytowane przez >DANIEL<
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BMW to taka zabawka dla bogatych. Nic nie uzasadnia kosmicznej ceny.

Na KTM'a też byle kogo nie stać :D Ale BMW, jest takie inne wyjątkowe dla mnie, róznica cen jest, ale jak bym miał wybierać to nie wiem co bym wybrał :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na KTM'a też byle kogo nie stać :D Ale BMW, jest takie inne wyjątkowe dla mnie, róznica cen jest, ale jak bym miał wybierać to nie wiem co bym wybrał :biggrin:

KTM deklasuje BMW wyglądem! Niby te 10kg to nie jest duża różnica, ale KTM wydaje się zgrabniejszy i bardziej "wyczynowy", a i jest tańszy! W BMW nie podobaja mi się te pudła, a i napewno są uciążliwe w terenie.

Ja jestem w 100% za KTM!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KTM deklasuje BMW wyglądem! Niby te 10kg to nie jest duża różnica, ale KTM wydaje się zgrabniejszy i bardziej "wyczynowy", a i jest tańszy! W BMW nie podobaja mi się te pudła, a i napewno są uciążliwe w terenie.

Ja jestem w 100% za KTM!

 

KTM ładniejszy, ale dla mnie BMW ma coś takiego w sobie czego inne nie mają, nie wiem ale Beta jest fajna odróżnia się :biggrin: :D

Edytowane przez >DANIEL<
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...