Skocz do zawartości

Wypadek śmiertelny E7


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj w niedziele na trasie E7 po południu koło 17 mniej wiecej, nie pamietam godziny.na odcinku miedzy Nidzicą a Mławą na prostym odcinku drogi miało miejsce zdeżenie Motocykla z REno Laguna przy dużej predkosci..

Motocyklista zginął na miejscu prawdopodobnie jechał/wracał z urlopu. rzeczy były porozwalane na całej jezdni.. Motocykl sie spalił ni ewiem co to był za motocykl( suzuki)

Policja pytala sie czy nie znamy tego Motocyklisty, dokumentu sie spaliły .

Opisywać tego nie będę , zdjęć tym bardziej nie robiłem. wszyscy byli w szoku wracaliśmy z 70/h

Dodam tylko tyle że siła była tak duża że oderwało mu podeszwe z butów!!!!

 

Pamięć jego duszy......kondolęcje dla rodziny i znajomych i jeżdzijmy ostrożnie, jest na drogach coraz bardziej nie bezpieczniej..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisuję się pod tym. [*] Qrwa nie widzą motocykli................

W tym przypadku to musieli się widzieć , czołowo poszli i jeszcze jakis biały opel był przytarty z boku . I Sami policjanci którzy majaą tam patrole i nie jedno widzieli sami byli w szoku. grzecznie nas poprosili jeżeli nie znamy personaliów motocyklisty zebyśmy już powoli odjechali i cyt. ,, proszę bardzo niech Państwo jadą powoli" opierdzielająć głośno i nie przebierająć w słowach ,chwile potem kierowce z samochodu ze wyszedł sobie popatrzeć na zwłoki motocyklisty

 

EEEE tragedia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie dziwię, że doszło do wypadku. Wczoraj gdy wracaliśmy z Radomia do Warszawy trasą E7 widziałem jak co poniektórzy motocykliści po niej jeżdżą. Ja też czasami przeginam lecz myślę, nie jadę na wariata. Gdy jechaliśmy z prędkością około 110 km/h wyprzedziła nas grupa na ścigach, która pruła środkową linią z prędkością co najmniej zbliżoną do 160 km/h. Ruch był duży więc oni pomiędzy samochodami jechali, to chyba lekka przesada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...