Skocz do zawartości

Co na pierwszy motocykl?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie odnośnie pierwsze motoru.

Mianowicie za kilka miesiecy bede robil prawo jazdy A i B ( i tu nasuwa mi sie pytanie czy mozna je robic w tym samym czasie??).

Po zrobieniu prawek :icon_mrgreen: bede mial jeszcze jakies 1500zl i nie wiem czy mam kupic mz 250 czy jakas jawe 350, czy jeszcze inaczej poczekac do wakacji zarobic wiecej i kupic suzuki gs500 lub podobny?

Z gory dziekuje za odpowiedzi i pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie odnośnie pierwsze motoru.

Mianowicie za kilka miesiecy bede robil prawo jazdy A i B ( i tu nasuwa mi sie pytanie czy mozna je robic w tym samym czasie??).

Po zrobieniu prawek :icon_mrgreen: bede mial jeszcze jakies 1500zl i nie wiem czy mam kupic mz 250 czy jakas jawe 350, czy jeszcze inaczej poczekac do wakacji zarobic wiecej i kupic suzuki gs500 lub podobny?

Z gory dziekuje za odpowiedzi i pomoc

 

ad. 1. można w tym samym czasie, oszczędzasz na płaceniu 2x za kurs i egzamin teoretyczny

ad. 2. kupuj i śmigaj od razu, nie ma na co czekać. po kursie szybko zapomnisz nawet te szczątkowe umiejętności jazdy, które tam posiądziesz. a tak - podszkolisz się, potem sprzedasz, dołożysz, kupisz coś większego. w międzyczasie dowiesz się jak się ubrać, jaki typ sprzętu ci będzie odpowiadał, itp

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to chyba kupie na poczatek cos tanszego ( nie bedzie szkoda jak cos sie stanie ).

A co do kursu to bardzo mila wiadomosc z ta oszczednoscia ( bedzie wiecej pieniedzy na paliwo w razie czego )

Dzieki za odpowiedzi. A wlasnie moze proponujecie jakies inne motocykle niz jawa 350 / mz 250 mniej wiecej w tej cenie o ile takie isnieja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wlasnie moze proponujecie jakies inne motocykle niz jawa 350 / mz 250 mniej wiecej w tej cenie o ile takie isnieja?

 

Wątpie. Te sprzęty stoją do około 1500zł. Nie ma szans żeby kupić cos innego lepszego. No chyba że ETZ 251.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisze co ja bym zrobił na Twoim miejscu:

Rozsądek mówi kup gs-a, jest mocniejszy szybszy nowocześniejszy i mimo ,że bardziej skomplikowany ,to mniej awaryjny.

Serce mówi jesteś cieńki jak barszcz nie wytrzymasz tak długo bez moto...

I serce w moim przypadku ma racje ja bym nie wytrzymał :lapad:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...